ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

DOPASOWANA

PRACA

Już czas na kolejny krok w karierze! Pomożemy Ci w znalezieniu dopasowanego pracodawcy na każdym etapie kariery zawodowej

Wsparcie praktyków

Najlepiej zrozumieją Cię osoby, które same przeszły podobną drogę w swojej karierze

Narzędzia HR

Wyróżnij się spośród innych kandydatów i daj się poznać potencjalnemu pracodawcy

Aktywne rekomendacje

Rosnące firmy tylko czekają na możliwość zatrudnienia ambitnych praktyków

OFERTY
PRACY

OFERTY PRACY

AKTUALNE

OFERTY PRACY

Product Lead

Scrum Master

Project Manager

BAZA
KANDYDATÓW

BAZA KANDYDATÓW

ZWIĘKSZ

SWOJĄ SZANSĘ

Kopalnia Biznesu to społeczność praktyków zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.
Czasami żeby się dalej rozwijać niezbędna jest zmiana miejsca pracy i otwarcie się na nowe wyzwania.

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

PARTNERZY

WSPARCIE

POTRZEBUJESZ

KONKRETÓW?

01

Wsparcie w przygotowaniu CV,
profilu na LinkedIn

02

Pomoc w stworzeniu konkretnego planu rozwoju kariery

03

Dodatkowa rozmowa ze specjalista HR, bo każda sytuacja jest trochę inna

04

Wsparcie w rozwoju kluczowych kompetencji nie tylko na programach szkoleniowych

05

Pierwszeństwo zapisów na otwarte warsztaty prowadzone przez naszych praktyków

06

Aktywne polecenia rekrutacyjne do partnerów programu i na otwartym rynku pracy

07

Zniżki na cykliczne wydarzenia Piwo Między Projektami

08

Stały dostęp do społeczności
praktyków Kopalni Biznesu.

WYŚLIJ

ZGŁOSZENIE

Lub wyslij do nas mail

czesc@kopalniabiznesu.pl

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

czesc@kopalniabiznesu.pl

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

WIĘCEJ NIŻ

WARSZTATY

Kopalnia Biznesu to więcej niż same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
poziomie wtajemniczenia zawodowego.

Warsztaty w liczbach

167

absolwentów
Kopalni Biznesu

6

6.1/7 ocena
zrealizowanych kursów

15

zrealizowanych
programów

Poza warsztatami

3K

3018 uczestników wydarzeń PMP

6

6 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

26

ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

BAZA
KANDYDATÓW

BAZA KANDYDATÓW

ZWIĘKSZ

SWOJĄ SZANSĘ

Dołącz do grupy praktyków, która jest zainteresowana zrobieniem następnego kroku w zawodowej karierze. Każda sytuacja jest bardzo indywidualna. Po zapoznaniu się z Twoja, będziemy mogli wspólnie zdecydować jakie mogą być następne kroki w osiągnięciu celu.