<small>07.10 godz. 18.30</small><br />Firmy rodzinne

07.10 godz. 18.30
Firmy rodzinne


Gdzie drzemie siła firm rodzinnych w sposobie zarządzania? 
🚨 Czym charakteryzują takie organizacje?
🚨 Z rodziną się dobrze wychodzi tylko na zdjęciach?
🚨 Jak wspólnie budować prawdziwe wartości?
🚨 Monitorowanie pracy i reagowanie na niepowodzenia?
🚨 Sukcesja – kiedy trzeba ze sceny zejść?

CEL: Poznanie skutecznych metod zarządzania interesariuszami stosowanych w firmach rodzinnych. 

 

GOŚĆ WYWIADU: dr Tomasz Kopczyński

Praktyk w obszarze organizacji i zarządzania oraz kształtowania potencjału biznesowego managerów. Specjalizuje się we współpracy z firmami sektora MŚP, w których pokazuje efekty połączenia metod i narzędzi w rozwoju firmy oraz kompetencji miękkich w budowaniu współpracy w zespole. Ekspert myślenia strategicznego oraz zarządzania projektami.

Tomasz przez kilka lat był związany z międzynarodową firmą doradczą, gdzie kierował dużymi projektami dla spółek Skarbu Państwa, mega projektów oraz globalnych korporacji. Od dłuższego czasu koncentruje się na współpracy z mniejszymi firmami, gdzie decyzje wypracowane z managerami i zarządem są realizowane i mają bezpośrednie przełożenie na wyniki organizacji. Na co dzień prowadzi projekty, szkolenia i wykłady z obszarów zarządzania, kształtowania strategii, kierowania i motywowania zespołów oraz przywództwa.

Jest certyfikowanym ekspertem w obszarze zarządzania projektami oraz przeprowadzania analizy profilu osobowego metodą Thomas International®. W swojej dotychczas ponad 20 letniej  karierze zawodowej współpracował z wieloma przedsiębiorstwami różnych branż i sektorów poznając w praktyce ich problemy oraz pomagając im je rozwiązać. Ma bardzo ciekawy etap współpracy z jednostką specjalną GROM – to doświadczenie pomogło mu spojrzeć na temat liderów i współpracy zespołowej z zupełnie innej perspektywy niż biznesowa.

Od lat specjalizuje się w doradztwie dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, skutecznie wspierając ja w osiąganiu celów biznesowych i rozwoju pracowników. Poza pracą jest fanem aktywności sportowej trenując codziennie biegając, jeżdżąc na rowerze, ćwicząc kalistenikę oraz chodząc po ukochanych górach często w towarzystwie całej rodziny.

Nadchodzące wydarzenia

Teoria a praktyka zarządzania

Teoria a praktyka zarządzania

Jak teoria sprawdza się w praktyce zarzadzania zespołem i całą organizacją? Czy jest jakaś najlepsza metoda zarządzania? W czym pomogła Ci w karierze certyfikacja i dodatkowe kursy? Co zrobić by hasła ze ścian przenieść do codziennych zachowan? Jak wygląda dzień w...

czytaj dalej
25.11 godz. 20.30

Teoria a praktyka zarządzania

<small>21.10 godz. 18.30</small><br />Teoria a praktyka zarządzania

21.10 godz. 18.30
Teoria a praktyka zarządzania


Jak teoria sprawdza się w praktyce zarzadzania zespołem i całą organizacją?
🚨 Czy jest jakaś najlepsza metoda zarządzania?
🚨 W czym pomogła Ci w karierze certyfikacja i dodatkowe kursy?
🚨 Co zrobić by hasła ze ścian przenieść do codziennych zachowan?
🚨 Jak wygląda dzień w pracy dyrektora dużej firmy informatycznej?
🚨 Jak będą wyglądać najbliższe lata w branży IT?
🚨 Jakie kompetencje są najważniejsze na poszczególnych etapach kariery zawodowej?

Gość wywiadu: Paweł Łopatka

Nadchodzące wydarzenia

25.11 godz. 20.30