Grzegorz Szałajko

...

Grzegorz Szałajko

Doradca strategiczny i menedżer projektów, który chętnie dzieli się swoim międzynarodowym doświadczeniem podczas prowadzonych szkoleń, często współpracując bezpośrednio z kadrą zarządzającą. Mentor biznesowy oraz współtwórca międzynarodowego standardu zarządzania ryzykiem w portfelach, programach i projektach wydanego przez PMI.

Grzegorz posiada doświadczenie zawodowe obejmujące zarówno współpracę z firmami o zasięgu globalnym, jak i z lokalnymi liderami rynku. Wspierał swoich klientów z takich branży jak IT, telekomunikacja, outsourcing usług, finanse i bankowość, R&D, produkcja przemysłowa, energetyka czy branża wydobywcza. Wielokrotnie uczestniczył w skutecznym przygotowaniu dużych organizacji do zmian na poziomie strategicznym.

Jest zaangażowany we współpracę z wiodącymi organizacjami ze świata zarządzania projektami (IPMA oraz PMI). Dzięki temu jego klienci mogą być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami biznesowymi. Regularnie dzieli się swoją wiedzą, występując na lokalnych i międzynarodowych wydarzeń dla profesjonalistów w dziedzinie zarządzania.

Podróżuje po całym świecie z ogromną pasją robiąc pamiątki w postaci ciekawych zdjęć. Zdobyte wielokulturowe doświadczenie i współpracę z organizacjami NGO z całego świata, wykorzystuje podczas prowadzonych szkoleń i warsztatów oraz sesji doradczych, pokazując perspektywę różnych osób na podobne zagadnienia biznesowe.

  Dołącz do Kopalni Talentów i już dziś odbierz pierwszy bonus

  Wybierz tematy, które CIę interesują najbardziej, potwierdź zapis do Kopalni i zacznij korzystać.

  • interesuje Cię rozwój kompetencji?
  • rozglądasz się za opcjami na rynku pracy?
  • chętnie dołączasz na ciekawe eventy?

  Dla początkujących i tych bardziej doświadczonych.
  Tworzymy społeczność, która działa i rozwija się pod okiem ekspertów i praktyków.  Wybierz tematy, o których chcesz wiedzieć więcej:

  Zapisując się, akceptujesz Politykę Prywatności.