Mirosław Dąbrowski

...

Mirosław Dąbrowski

Doświadczony przedsiębiorca, Agile coach specjalizujący się w biznesowych transformacjach na poziomie zespołów oraz całych organizacji.

Pokazuje sprawdzone narzędzia zarządzania zmianą i pomaga managerom również w obszarze rozwoju kompetencji miękkich. Konsultant wspierający budowanie i rozwój produktów oraz zwinne zarządzanie projektami, również poza branżą IT.

Mirosław w pracy doradczej wpływa nie tylko na procesy istniejące w organizacji, ale przede wszystkim na zachowania pracowników i ich efektywność.  Prowadząc szkolenia z zakresu zwinnego zarządzania projektami, zawsze zwraca dużą uwagę na ludzi i ich rolę w projekcie oraz komunikację między nimi.. Od wielu lat związany z Agile, którego główne fundamenty wdrażał również w firmach spoza obszaru IT w takich branżach jak bankowa, gry komputerowe, prawna, finansowa czy w centrach usług wspólnych.

Jest certyfikowanych coachem ICF specjalizującym się w pracy zespołów oraz współpracy między zespołowej. Łącząc w sobie wiedzę o kompetencjach miękkich oraz doświadczenie w zwinnym zarządzaniu wspiera organizacje w realizacji celów biznesowych często uczestnicząc w rekrutacjach nowych pracowników, sesjach rad nadzorczych, budowaniu strategii czy procesie zarządzania zmianą. Indywidualnie pracuje ze sponsorami, liderami projektów, managerami pozytywnie wpływając na samoorganizację oraz atmosferę pracy.

Agile Coach, dla którego zwinne zarządzanie to sposób w jakim działa organizacja, a nie tylko forma pracy zespołów. Poza pracą interesuje się motoryzacją oraz nowinkami technologicznymi. Ostatnio zaciekawiony tematem biohackingu, którego stosowanie pozwoliło przejść swoją transformacje i zrzucić zbędne kilogramy.

  Dołącz do Kopalni Talentów i już dziś odbierz pierwszy bonus

  Wybierz tematy, które CIę interesują najbardziej, potwierdź zapis do Kopalni i zacznij korzystać.

  • interesuje Cię rozwój kompetencji?
  • rozglądasz się za opcjami na rynku pracy?
  • chętnie dołączasz na ciekawe eventy?

  Dla początkujących i tych bardziej doświadczonych.
  Tworzymy społeczność, która działa i rozwija się pod okiem ekspertów i praktyków.  Wybierz tematy, o których chcesz wiedzieć więcej:

  Zapisując się, akceptujesz Politykę Prywatności.