ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

PRAKTYCZNY

LEADERSHIP

Program dla prawdziwych liderów. Poznaj sprawdzone narzędzia i buduj dobre warunki do pracy Twojego zespołu

zapytaj o 80% dofinansowania

PRZYWÓDZTWO

DWIE CZĘŚCI: Mastermind + Warsztaty

Celem 6-miesięcznego programu jest zagłębienie się w kluczowe elementy pracy lidera zespołu.

Zaczniemy od grup Mastermind z dopasowanymi uczestnikami pracującymi na konkretnych przypadkach pod okiem prowadzących. Następnie warsztaty, które pomogą postawią przysłowiową „kropkę nad i” w Twoim narzędziowniku i pomogą jeszcze lepiej zarządzać systemem pracy.

ZGŁOŚ SIĘ PO 80% DOFINANSOWANIA

Masz okazje dołączyć do ponad 6-miesięcznego programu rozwoju kompetencji prowadzonego przez praktyków.

1.  Grupy Mastermind 
[przełom 2023/24]

2.  Praktyczny Leadership
[wiosna 2024]

Takiego programu jeszcze na rynku nie było!
Poczuj efekt fedrowania wśród praktyków.

48

GODZIN

12 warsztatów online
3 praktyków prowadzących

16

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

5499

PLN netto

1099 netto po uzyskaniu 80% dofinansowania

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy i odpowiedzi na Twoje pytania

czesc@kopalniabiznesu.pl

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

DLA KOGO

Dla osób chcących jeszcze lepiej prowadzić swoje zespoły korzystając z różnych narzędzi nowoczesnego lidera.

Uczestnicy tej grupy mają już swoje doświadczenie w projektach z różnych branży. Zależy nam na tym, ponieważ ich różna charakterystyka wpływa również za szeroki wachlarz omawianych narzędzi. Każdy zespół jest inny, tak samo jak różne są wymagania biznesowe i sposoby ich dowiezienia.

PROWADZĄCY

Podczas warsztatów poznasz teorię, ale zawsze z praktycznymi przykładami.
Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swojej dziedzinie.

Czyli osoby nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem.
Różnicę widać gołym okiem!

Emilia Sędziak

Negocjator Biznesowy

Barbara Gubsch

PRODUKTOWIEC

Martyna Tarnawska

TRENER I MENTOR

AGENDA

PROGRAMU

Start szkolenia Praktyczny Leadership 28.02.2024

28.02.2024 17:30-21:30

Jaki styl przywództwa jest najlepszy dla Ciebie i Twojego zespołu?

1. Style przywództwa wspierane przez organizację
 • różne style przywództwa
 • budowanie stylu przywództwa w oparciu o wartości firmy
 • kreowanie własnego stylu przywództwa w otoczeniu biznesowym
 • case study

Literatura:
Sztuka przywództwa. Jak być liderem i budować wyjątkowo skuteczne zespoły; Dale Carnegie
Mój szef jest idiotą; Thomas Erikson
Wpływowy menedżer. Strategie budowania przywództwa i reputacji; Ewa Wilmanowicz

Emilia Sędziak

06.03.2024 17:30-21:30

Co daje zarządzanie potencjałem na poziomie jednostki oraz całego zespołu?

2. Zarządzanie potencjałem w oparciu o mocne strony
 • odkrywanie potencjału w zespole i organizacji oraz swojego w roli lidera
 • które cechy i talenty warto eksponować, jak to robić i kiedy
 • budowa środowiska, które sprzyja uwalnianiu potencjału, szczególnie w zespołach projektowych i branżach, gdzie praca projektowa jest najlepszą formą pracy
 • przegląd dostępnych narzędzi (m.in. FRIS) i technik, które pomagają skutecznie wspierać zespoły i ludzi w eksponowaniu potencjału

Literatura:
Powerful Leadership Through Coaching – Principles, Practices, and Tools for Leaders and Managers at Every Level, Michael K. Simpson
Coaching the Team at Work 2 – The Definitive Guide to Team Coaching, David Clutterbuck

Barbara Gubsch

13.03.2024 17:30-21:30

Jak zarządzać różnorodnością i dynamiką zespołu, by zadbać o skuteczny rozwój każdej osoby?

3. Co robić, gdy pojawi się konflikt?
 • jak działa współpraca w zespole, a kiedy nie działa?
 • zarządzanie konfliktem i podstawy zarządzania zmianą z perspektywy różnorodności w organizacji i poza nią
 • kontekst różnorodności (demograficznej, kulturowej, neuroróżnorodności) w zespołach projektowych, stacjonarnych i rozproszonych i organizacjach
 • interdyscyplinarność – generowanie innowacji, zwiększanie zaangażowania i aktywności zespołów oraz interesariuszy zmiany
 • przegląd dobrych praktyk zarządzania różnorodnością i inkluzji pracowników

Literatura:
Zmiana przez design: jak design thinking zmienia organizacje i pobudza innowacyjność; Tim Brown
Innovator’s DNA: Mastering the Five Skills of Disruptive Innovators; Clayton M. Christensen

   Martyna Tarnawska

 

20.03.2024 17:30-21:30

Jak budować sieć wokół zespołu, żeby jeszcze lepiej realizować cele?

4. Współpraca i konkurencja w biznesie
 • planowanie i realizacja wartościowego networkingu, podejście z perspektywy lidera, członka zespołu i organizacji
 • budowanie i wzmacnianie skutecznej współpracy, dobre praktyki dla lidera
 • podejście do konkurencji jako sposobu funkcjonowania w biznesie i organizacji, zwiększanie świadomości o potrzebie dobrego współistnienia
 • pielęgnowanie współpracy w i na zewnątrz organizacji

Literatura:
Otoczeni przez idiotów; Thomas Erikson
Docenić konflikt. Od walki i manipulacji do współpracy. Wojciech Haman; Jerzy Gut
Co-Opetition; Adam M. Brandenburger, Barry J. Nalebuff.

Emilia Sędziak

Zobacz całą agendę

27.03.2024 17:30-21:30

W jaki sposób lider prowadzi spotkania, aby były wartościowe dla wszystkich?

5. Facylitacja spotkań zespołu
 • co to jest facylitacja i czym się różni od liderowania, jak te różnice wykorzystać dla korzyści zespołu i organizacji
 • wykorzystanie modelu Process Iceberg® w praktyce, w ćwiczeniach na przypadkach z życia projektów
 • przegląd sprawdzonych technik i narzędzi facylitacji, z akcentem na te, które świetnie się sprawdzają w pracy zdalnej i w zespołach rozproszonych
 • jak zbudować własny narzędziownik i sprawnie się nim posługiwać w trudnych sytuacjach

Literatura:
Myślenie pytaniami; Marilee G. Adams
Effective group facilitation in education : how to energize meetings and manage difficult groups; John Eller

Martyna Tarnawska

03.04.2024 17:30-21:30

Jak efektywnie komunikować się synchronicznie i asynchronicznie?

6. Kaskadowanie informacji i delegowanie zadań
 • modele projektowania komunikacji dla zespołów i organizacji
 • komunikacja synchroniczna i asynchroniczna w praktyce,
 • formułowanie skutecznych komunikatów dla najbliższego otoczenia (w górę i w dół)
 • budowanie i zwiększanie jakości komunikacji na poziomach 1:1, 1:zespół, 1:organizacja
 • oswajanie się z tym, że nie zawsze można czy warto być transparentnym

Literatura:
Work Communication. Mediated and Face-to-Face Practices, Maureen Guirdham – 2017
The Async-First Playbook: Remote Collaboration Techniques for Agile Software Teams; Sumeet Moghe

Martyna Tarnawska

 

10.04.2024 17:30-21:30

Jak pomagać biznesowi rosnąć, a zespołom rozwiązywać problemy, które się przydarzają po drodze?

7. Tworzenie okazji biznesowych
 • gdzie są okazje biznesowe – namierzanie, sygnalizowanie, weryfikacja
 • istotne elementy współpracy z biznesem
 • jak komunikować problemy związane z otwarciem okazji biznesowej
 • co robić z przekonaniami, które utrudniają pracę i realizowanie zadań lidera

Literatura:
Biznes, czyli sztuka budowania relacji; Miłosz Brzeziński – Droga Toyoty;  Jeffrey K.Liker

Barbara Gubsch

 

17.04.2024 17:30-21:30

Jak negocjować, żeby jeszcze skuteczniej osiągać cele? Jak sobie radzić z presją interesariuszy?

8. Negocjacje dla liderów i managerów
 • efektywne przygotowywanie i planowanie negocjacji
 • styl i kultura negocjacji
 • narzędzia i techniki, które pomagają osiągać cele biznesowe i osobiste
 • prowadzenie rozmów z partnerami biznesowymi
 • jak rozpoznawać manipulację w biznesie

Literatura:
Negocjacje z potworami; Igor Ryżow.
Never Split the Difference. Negotiating as if Your Life Depended on It; Chris Voss

Emilia Sędziak

24.04.2024 17:30-21:30

Jakie korzyści daje wiedza o coachingu i budowaniu informacji zwrotnej?

9. Psychologia w pracy zespołu
 • wartościowy feedback jako element kultury organizacji i postawy lidera w zespole
 • narzędzia i techniki coachingowe użyteczne w roli liderskiej
 • błędy poznawcze i mechanizmy grupowe, które warto znać
 • sztuka dobrej perswazji dla lidera i managera

Literatura:
Dare to lead, Brene Brown
The Making of a Manager: What to Do When Everyone Looks to You, Julie Zhuo
Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza, Kim Scott

Barbara Gubsch

08.05.2024 17:30-21:30

Co robi lider, którego zespół chętnie optymalizuje procesy i chce usprawniać swoją pracę?

10. Wprowadzenie do managementu 3.0
 • jak wspierać pracowników i zespoły w realizacji zadań w podejściu Management 3.0
 • dobre praktyki motywowania i nagradzania
 • znaczenie mentoringu dla wzrostu poziomu kompetencji w firmie
 • zarządzanie wiedzą w roli lidera

Literatura:
Zarządzanie 3.0, kierowanie zespołami z wykorzystaniem metodyk Agile, Jurgen Appelo

Martyna Tarnawska

15.05.2024 17:30-21:30

Zajęcia poświęcone rozwiązaniu grupowej pracy domowej uczestników

11. Twój styl pracy z zespołem
 • style pracy z zespołem i dobór najlepszego dla projektu i celu
 • analiza potrzeb komunikacyjnych w zależności od stylu pracy lidera
 • praca z przypadkami z Twojego zespołu i firmy
 • zmniejszanie kosztów związanych z brakiem kształtowania pracy z zespołem

Literatura:
Never Eat Alone: And Other Secrets to Success, One Relationship at a Time. Keith Ferrazzi
Leaders Eat Last: Why Some Teams Pull Together and Others Don’t. Simon Sinek.

Emilia Sędziak

22.05.2024 17:30-21:30

W jaki sposób przygotować siebie i zespół na to co ciężko zaplanować?

12. Przywództwo sytuacyjne
 • koncepcja przywództwa sytuacyjnego 
 • autodiagnoza, odkrywanie mocnych stron na bazie FRIS
 • scenki i ćwiczenia praktyczne

Książki –
Przywództwo wyższego stopnia, Ken Blanchard
13 wzorców dobrej komunikacji i relacji. Analiza transakcyjna w praktyce, Monika Dawid-Sawicka, Elżbieta Stelmach

Barbara Gubsch

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników.

Na Kopalni nie ma przypadkowych osób! 
Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Dodatkowa rozmowa ma na celu lepiej poznać Ciebie i Twoja historię oraz plany zawodowe i kluczowe kompetencje.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

Będzie również okazja, żeby powiedzieć więcej o proponowanym dofinansowaniu na poziomie 80%.

 

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

Po przyjeciu do programu szkoleniowego:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz
02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami

03    dostaniesz zaproszenie na nasz event i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników

Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

  Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

  Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

  Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

  Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

  Pakiet: Mastermind + Praktyczny Leadership

  bez dofinansowania
  12 990 netto

  2598

  pln Netto / 3196 pln brutto

  potem będzie 4900 NETTO PLN

  1499 netto – 3 miesięczne grupy Mastermind

  1099 netto – 3 miesięczny program Leadership [po dofinansowaniu]

  pełna pomoc w pozyskaniu 80% dofinansowania

  decyzja o dołączeniu po uzyskaniu gwarancji dofinansowania

  dołączenie do zamkniętej grupy absolwentów Kopalni

  dostęp do dodatkowych materiałów i spotkań z praktykami

  ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

  WYŚLIJ

  ZGŁOSZENIE

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to nie tylko same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  167

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  15

  zrealizowanych
  programów

  poza warsztatami

  5

  5 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Piwo Między Projektami

  6

  6 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  26

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo