ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

ZARZĄDZANIE

PRODUKTAMI

Warsztat dla zaawansowanych.
Poznaj tajniki sukcesu różnych produktów oraz zainspiruj się do działania.

Program startuje:    26.03.2024

O PROGRAMIE

Celem programu jest wymiana wiedzy pomiędzy doświadczonymi produktowacami pod okiem eksperta-praktyka. Popracujemy na konkretnych przypadkach i rozłożymy je na czynniki pierwsze, by dowiedzieć się co zdecydowało o efektach końcowych.

Ten kurs pozwoli Ci w detalach poznać strategie produktowe, które odniosły sukces. Wiele inspiracji zbudowanych na konkretnych doświadczeniach innych praktyków oraz smaczki, których nie przeczytasz w internecie.
Podczas 3 miesięcznych warsztatów wraz z innymi uczestnikami będziemy fedrować głębiej. Poznasz  osoby odpowiedzialne za sukces rozpoznawalnych marek oraz ich dobre praktyki i sprawdzone metody.

33

GODZIN

11 warsztatów online
4 praktyków prowadzących

16

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

3722

PLN

zapytaj się jak pozyskać do 80% finansowania

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

DLA KOGO

Dla osób chcących wzbogacić zestaw stosowanych narzędzi na konkretnych przykładach oraz zderzyć swój styl prowadzenia produktów z innymi doświadczonymi praktykami.

Uczestnicy tej grupy pracują już wiele lat z produktami cyfrowymi. Bardzo nam zależy na różnych doświadczeniach i perspektywach, ponieważ wymiana wiedzy pod okiem eksperta wpłynie na sposób dalszego rozwijania Twojego produktu.

PROWADZĄCY

Podczas warsztatów poznasz teorie, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swoich obszarach.
Czyli nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!

Wojciech Chrzan

Head of Insights | Brand24

tristan tresar

Founder | Algorytmia

Michał Łapkowski

PRODUCT MANAGER

Barbara Gubsch

PRODUKTOWIEC

AGENDA

PROGRAMU

Start programu Product Lead poziom zaawansowany: 26.03.2024

11 spotkań przez 3 miesiące sprawią, że rozwiniesz produktowe kompetencje i poznasz wiele praktycznych narzędzi. Bezpośrednio od praktyków oraz innych doświadczonych uczestników.

26.03[wtorek] 17:30-20:30

W jaki sposób patrzeć na rezultaty w sprzedaży i gdzie w nich miejsce dla produktowca?

1. To dopiero początek

f(s) = r, czyli rezultaty w sprzedaży.
f(p) = r i f(u) = r, czyli produkty i usługi w funkcji realizacji celów.

 • produkt i usługa = > scenariusze użytkowe = scenariusze sprzedażowe
 • 21, prosta symulacja, do które często będziemy wracać.

D.3I.3W, czyli dyskusja – minimum 3 informacje – 3 wnioski

tristan tresar

27.03[środa] 17:30-20:30

Analiza czynności skutecznych, czyli przybliżających do sukcesu produktu!

2. Proces ofertowania oraz zbieranie informacji
 • PO, pytania uczestników, odpowiedzi uczestników i prowadzącego
 • oferta, aktualizacja oferty i proces ofertowania
 • najskuteczniejsze czynności i zachowania w sprzedaży produktów i usług
 • kontr_minus, czyli eliminacja czynności KONTR_Skutecznych
 • wprost_plus, czyli inicjowanie czynności WPROST_Skutecznych

D.3I.3W, czyli dyskusja – minimum 3 informacje – 3 wnioski

tristan tresar

03.04[środa] 17:30-20:30

W jaki sposób badać wartość nawet nieistniejących jeszcze produktów?

3. Wszystko ma swoją cenę
 • PO, pytania uczestników, odpowiedzi uczestników i prowadzącego
 • cena, rzecz ważna, trudna i przyjemna., polityka cenowa.
 • sprzedaż rzeczy, produktów i usług, które jeszcze nie istnieją.
 • realizacja scenariuszy użytkowych.

D.3I.3W, czyli dyskusja – minimum 3 informacje – 3 wnioski

tristan tresar

10.04[środa] 17:30-20:30

W jaki sposób walidować hipotezy, by osiągnąć product-market fit?

4. Eksperyment przez MVP
 • Product-market fit jako cel MVP,
 • Definicja product-market fit za pomocą metryk produktowych,
 • Formułowanie i walidacja hipotez na temat nowych funkcjonalności i rozwiązań,
 • Problemy i błędy przy tworzeniu MVP

Michał Łapkowski

Zobacz całą agendę

17.04[środa] 17:30-20:30

Jak budować eksperymenty, by poszukiwać lepszych rozwiązań znanych problemów?

5. Eksperymenty dla istniejących produktów
 • Optymalizacja efektywności istniejących produktów
 • Budowanie eksperymentów w kontekście B2C, B2B i marketplaces
 • Counterfactual measurement
 • Heurystyki i pułapki myślenia przy analizie wyników

Michał Łapkowski

 

24.04[środa] 17:30-20:30

Jak pracować z business casem produktu w trakcie trwania projektu i na każdym jego etapie życia?

6. Współpraca z zespołem oraz interesariuszami
 • Składniki praktycznego i skutecznego business case na początku i w trakcie projektu
 • Dobre praktyki w korzystaniu i dbaniu o business case produktu, tak żeby pomagał w pracy nad produktem na każdym etapie życia produktu
 • Proces decyzyjny w oparciu o produktowy business case
 • Komunikacja z członkami zespołu, interesariuszami i klientami zewnętrznymi

Barbara Gubsch

08.05[środa] 17:30-20:30

W jaki sposób informacje od klientów mogą pomóc w budowie strategii produktowej?

7. Podstawy Social Listeningu dla produktowca
 • Wprowadzenie do Social Listeningu
 • Analiza Danych o Marce,
 • Identyfikacja wzmianek o marce i analiza sentymentu klientów,
 • Wyodrębnianie kluczowych insightów dotyczących percepcji marki,
 • Tworzenie własnych projektów monitoringu dla wybranej [lub swojej] marki,
 • Analiza i interpretacja zebranych wyników.

Wojciech Chrzan

15.05[środa] 17:30-20:30

Narzędzie do sprawnego zarządzania przepływem pracy i komunikacji w zespole produktowym.

8. Product Activities Framework
 • Mapowanie obszarów, gdzie w produkcie jest praca do wykonania
 • Wyznaczanie kierunku zespołowi we współpracy i komunikowanie interesariuszom
 • Jak pomagać biznesowi sprzedawać produkt, nad którym pracujesz z zespołem
 • Jak pomagać zespołowi dostarczać produkt i budować jakość

Barbara Gubsch

22.05[środa] 17:30-20:30

Co robią inne firmy i produkty, co możemy zrobić jeszcze lepiej lub inaczej?

9. Analiza produktu i konkurencji
 • Monitorowanie słów kluczowych związanych z produktem oraz nastrojem klientów/użytkowników,
 • Analiza trendów i wzorców związanych z produktem lub branżą,
 • Analiza doświadczenia klienta (CX),
 • Monitoring konkurencji oraz analiza ich strategii i działań,
 • Praktyczne ćwiczenia na bazie wybranego [lub swojego] produktu,
 • Wspólne podsumowanie i dyskusja o strategiach budowania przewagi konkurencyjnej.

Wojciech Chrzan

29.05[środa] 17:30-20:30

W jaki sposób podejmowanie decyzji wspierać konkretnymi danymi o branży i klientach?

10. Tworzenie dashboardów i wyciąganie wniosków
 • Przegląd narzędzi oraz zasady projektowania efektywnych dashboardów,
 • Integracja danych z B24 lub innymi podobnymi narzędziami,
 • Praktyczne ćwiczenia na bazie zebranych danych oraz planów rozwoju wybranego [lub Twojego] produktu,
 • Podejmowanie decyzji na bazie danych z praktycznymi wskazówkami,
 • analiza case study oraz wizualizacja danych i insightów biznesowych z nich wynikających.

Wojciech Chrzan

5.06[środa] 17:30-20:30

Jak zwiększać skuteczność zespołu w dostarczaniu wartościowego produktu?

11. Techniki uczenia siebie i uczenia innych
 • Dashboard produktowca, czyli na co patrzeć, żeby wspierać zespół w zdobywaniu użytecznej wiedzy i kompetencji
 • Jak budować w zespole pewność w podejmowaniu decyzji w oparciu o wiedzę i umiejętności zespołu? 
 • Jak sobie poradzić z syndromem oszusta w roli produktowca?
 • Jak się “oduczać” rzeczy, które nie są optymalne dla zespołu w kontekście budowania zaplecza umiejętności i kompetencji

Barbara Gubsch

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników.

Na Kopalni nie ma przypadkowych osób!

Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Te dwie rozmowy mają na celu lepiej poznać Ciebie, Twoją motywację i plany zawodowe.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

Po przyjeciu do programu szkoleniowego:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz
02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami

03    dostaniesz zaproszenie na nasz event Między Projektami i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników

Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma „manager”, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

Zarządzanie Produktami – poziom zaawansowany

1100 netto
cena pakietu po dofinansowaniu

3722

pln Netto / cena bez dofinansowania

potem będzie 4900 NETTO PLN

33h warsztatów online z praktykami

dostęp do zamkniętej grupy tylko dla absolwentów

pakiet z grupa Mastermind w opcji z dofinansowaniem

pełna obsługa w pozyskaniu do 80% dofinansowania

możliwość rozłożenia kwoty na dogodne raty

bilet na wydarzenie z cyklu Między Projektami

konsultacja HR

dostęp do kursów i spotkań społeczności praktyków

ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

WYŚLIJ

ZGŁOSZENIE

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

WSPARCIE W

FINANSOWANIU

PAKIET:
⛏️ 3-miesięczny program zaawansowany Product Lead
oraz
⛏️ grupy Mastermind
w cenie 5499 pln jest dostępny w opcji z dofinansowaniem DO 80% – 1099 pln – cena po finansowaniu.

Kopalnia Biznesu daje Ci możliwość pozyskania dofinansowania na warsztaty i programy w których chciałbyś wziąć udział.
 
Wsparcie w formie dotacji lub refundacji dostępne jest dla osób fizycznych, właścicieli jdg czy małych lub średnich przedsiębiorstw. Oparte jest o system usług znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.
 
Co musisz zrobić? Załóż konto i skorzystaj z naszego wsparcia w wyszukaniu źródła dofinansowania, przygotowaniu dokumentów i przejścia przez niezbędne formalności.

ZAŁÓŻ KONTO i dowiedz się więcej!

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to nie same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  201

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  18

  zrealizowanych
  programów

  Poza warsztatami

  6

  6 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Między Projektami

  7

  7 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  29

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

  NARZĘDZIA I

  MATERIAŁY

  Etapy rozwoju Scrum Mastera – jak wygląda ścieżka rozwoju i czy zmieni się pod wpływem nowej technologii

  01.08.2022     •     Piotr Kuczyński

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  #Wywiad z praktykiem. Skąd bierze się tak wielkie zainteresowanie pracą Scrum Mastera? Jakie są 3 poziomy dojrzałości SMa? To tylko niektóre wątki poruszane w rozmowie z Piotrem Kuczyńskim. Ponieważ sztuczna inteligencja wchodzi drzwiami i oknami - to również i o jej wpływie na zwinne tworzenie oprogramowania.

  Action Learning – w jaki sposób pracować efektywnie i zadbać o wspólne zrozumienie w zespole?

  1.09.2022     •     Tomasz Janiak

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  Co powinni robić managerowie, aby mieć pod kontrolą rozwój swoich kluczowych umiejętności zarządzania

  1.09.2022     •     tristan tresar

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  Taktyczna empatia – czyli w jaki sposób wykorzystać jedno zdanie i PAUZĘ, aby wejść jeszcze głębiej w rozmowę

  4 lipca 2023     •     Emilia Sędziak

  by | sie 23, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

  #Instrukcja narzędzia. Współczesny świat biznesu jest pełen wyzwań. Konkurencja, presja czasu, różnorodność kulturowa – wszystko to wpływa na sposób, w jaki komunikujemy się z innymi. Jak zatem skutecznie komunikować się w trudnych sytuacjach? Odpowiedź brzmi: taktyczna empatia.

  Expose przed zespołem – podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Niech będzie przygotowane

  11 czerwca 2023     •     Paweł Bochnowski

  by | lip 18, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

  #Instrukcja narzędzia. W jaki sposób przygotować swoje pierwsze przedstawienie się przed zespołem? Na co zwrócić uwagę w przygotowaniach oraz przy samym wystąpieniu - swoim doświadczeniem dzieli się Paweł Bochnowski!

  WARSZTATY

  3-MIESIĘCZNE

  WARSZTATY Z

  PRAKTYKAMI