Szymon Górnik

...

Szymon Górnik

Praktyk w dziedzinie zarządzania organizacją oraz budowania zespołów. W tematach zwinnych projektów i przywództwa wychodzący poza obszar IT Mentor managerów na różnym etapie kariery, Założyciel firmy doradczo szkoleniowej z charakterem Indeed.

Szymon przygodę z biznesem rozpoczął dość wcześnie, ale tą decyzje poprzedzało już całkiem duże doświadczenie w obsłudze klienta zebrane w różnych branżach. Zaczęło się o sprzedaży B2C, następnie branża energetyki i wielomilionowe projekty B2B, potem obszar HR i współpraca z klientem w projektach rekrutacyjnych.

Po tych doświadczeniach rozpoczął przygodę z branżą IT oraz zwinnym podejściem do zarządzania, które do dzisiaj pokazuje innym nie zapominając o klasycznych metodach. Zawsze stara się pracować na konkretnych przypadkach firmy, ponieważ wie, że z teoria nie zawsze przynosi taki same rezultaty w różnych miejscach pracy.

Od wielu lat współpracuje z managerami i jako mentor i pomaga im lepiej zrozumieć i usprawniać systemy pracy, które tworzą Wierzy, że największą przewagą każdej organizacji mogą być ludzie i ich kompetencje Dlatego jest twórcą społeczności praktyków pod nazwą Kopalnia Biznesu oraz cyklicznych wydarzeń Piwo Między Projektami

  Dołącz do Kopalni Talentów i już dziś odbierz pierwszy bonus

  Wybierz tematy, które CIę interesują najbardziej, potwierdź zapis do Kopalni i zacznij korzystać.

  • interesuje Cię rozwój kompetencji?
  • rozglądasz się za opcjami na rynku pracy?
  • chętnie dołączasz na ciekawe eventy?

  Dla początkujących i tych bardziej doświadczonych.
  Tworzymy społeczność, która działa i rozwija się pod okiem ekspertów i praktyków.  Wybierz tematy, o których chcesz wiedzieć więcej:

  Zapisując się, akceptujesz Politykę Prywatności.