ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

WSPÓŁPRACA

B2B

Rozwój i rekrutacja kompetencji specjalistów zarządzania, sprawdź z czego może skorzystać Twoja firma.

Umów się na bezpłatną, ale wartościową konsultację B2B.

Wsparcie w rekrutacji

Przedstawimy Ci kandydatów z naszej społeczności. Bardzo dobrze ich znamy po naszych warsztatach i szkoleniach.

Szkolenia i doradztwo

Zapewnimy przemyślany rozwój kluczowych kompetencji dla Twoich obecnych pracowników.

Employer Branding

Stworzymy wiele okazji na wydarzeniach na żywo i w świecie online na zaprezentowanie swoich atutów.

REKRUTACJA

POMAGAMY W

REKRUTACJI

SPECJALISTÓW

Rekrutacja specjalistów

Firmę oraz jej projekty/produkty tworzą ludzie z odpowiednim zakresem kompetencji.

Dlatego ich decyzje bezpośrednio przekładają się na osiągane wyniki.

Warto na swoim pokładzie mieć praktyków, którzy po pierwsze lubią to co robią, po drugie chcą się w tym stawać coraz lepsi.

Dlatego tak ważne jest nastawienie, postawa i motywacja do rozwoju. To trzy bardzo ważne wartości, których szukamy u osób, które są częścią naszej społeczności praktyków zarządzania.

Nie konkurujemy z innymi firmami rekrutacyjnymi, ponieważ Kopalnia Biznesu to coś więcej niż rekomendacje na rynku pracy. Mamy realny wpływ na rozwój kompetencji i nasi kandydaci to doceniają.

Praktycy zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami z takim dodatkowym błyskiem w oku. Osoby od juniora po seniora.

Baza kandydatów

Praktycy zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami z takim dodatkowym błyskiem w oku. Osoby od juniora po seniora.

Naszej bazy kandydata nie tworzą przypadkowi ludzie!

Są to osoby, które poznaliśmy na naszych 3-miesięcznych programach szkoleniowych, eventach na żywo lub warsztatach online.

Każdy z tych przypadków udowadnia wysoki poziom samoświadomości i chęci dalszego rozwoju.

A przecież dokładnie takie osoby, każdy chce mieć na swoim pokładzie.

Razem z nami dotrzesz do kandydatów, którzy bedą gotowi dołaczyć do Twoich zespołów projektowych/produktowych.

Reklamy rekrutacyjne

Razem z nami dotrzesz do kandydatów, którzy bedą gotowi dołaczyć do Twoich zespołów projektowych/produktowych.

Połączymy najciekawsze elementy kojarzące się z Twoją firmą oraz najnowsze trendy marketingowe.

Mamy do dyspozycji ciekawe narzędzia ponieważ są to cykliczne wydarzenia na żywo, profesjonalne studio video czy platformę online.

Jednak najwieksza przewagą jest aktywna społęczność praktyków. Nam szczerze zależy na ich rozwoju. Na tym polega fedrowanie.

3 miesięczne indywidualne spotkania z bardzo doświadczonym mentorem to coś niespotykanego na rynku również ze strony kandydata.

Program mentoringowy

3 miesięczne indywidualne spotkania z bardzo doświadczonym mentorem to coś niespotykanego na rynku również ze strony kandydata

Współpraca rozpoczyna się w momencie potwierdzenia zatrudnienia konkretnego kandydata.

Widzimy również duże zainteresowanie ze strony potencjalnych kandydatów na opcję trzy miesięcznej pracy indywidualnej z ekspertem. Co skutkuje dodatkowymi aplikacjami.

Oczywiście cały proces organizowany jest w pełnej poufności wraz z potrzebnymi deklaracjami pisemnymi.

Po wielu takich programach widzimy ogrmny wpływ na onbording nowych pracowników.

Umów się na rozmowę:

Skontaktuj się mailowo:

REKRUTACJA

REKOMENDACJE

REKRUTACJI

Szukaliśmy Scrum Mastera z doświadczeniem. Cały proces był bardzo jasny od początku i mogliśmy liczyć na dodatkowych kandydatów. Sprawnie i merytorycznie, polecam. 
mówi Maciej Ostrycharz, kierownik obszaru IT w Przelewy24

3.5

tygodnia

109

aplikacji

61

kandydatów

11

rekomendacji

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

KOMPETENCJE
PRACOWNIKÓW

OPINIE ABSOLWENTÓW

ROZWÓJ

KOMPETENCJI

Programy szkoleniowe

Konsultacje i doradztwo

ROZWÓJ
KOMPETENCJI

DEDYKOWANE

SZKOLENIA I

DORADZTWO

3 miesięczne programy

Nasze autorskie programy biorą pod uwagę poziom zaawansowania oraz kluczowe kompetencje i narzędzie przydatne w pracy.

Skupiamy się przede wszystkim na zastosowaniu teorii i narzędzi w praktyce. Na bazie wypracowanych rozwiązań i dostosowań do warunków organizacji mogą czerpać również inne zespoły.

Takie programy prowadzimy w formie dedykowanej dla jednej organizacji

oraz

zespołowej (4 osoby z 4 organizacji znające „barwy” pozostałych uczestników)

Pracujemy na konkretnych przykładach, które poprzedzają wywiady z uczestnikami mające na calu potwierdzenie zakresu warsztatów.

Dedykowane warsztaty

Pracujemy na konkretnych przykładach, które poprzedzają wywiady z uczestnikami mające na calu potwierdzenie zakresu warsztatów.

Efektem naszych działań jest nie tylko przekazanie dobrych praktyk i ich zastosowanie w projektach.

Konkretne narzędzia dostosowujemy do potrzeb zespołu/organiacji. Tak aby pozostali mogli również korzystać z proponowanych usprawnień.

Dzięki takiemu podejściu uczestnicy czują, że mają wpływ na tworzone rozwiązania i o wielele łatwiej przychodzi utrzymywanie dobrych nawyków po szkoleniach.

Niektóre sytuacje/wyzwania wymagają indywidualnego podejśćia i czasem po prostu łatwiej jest osobie z zewnątrz.

Sesje indywidualne

Niektóre sytuacje/wyzwania wymagają indywidualnego podejśćia i czasem po prostu łatwiej jest osobie z zewnątrz.

Kadrę Kopalni Biznesu tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, które wykorzystują w praktyce.

Dlatego po poznaniu prawdziwej potrzeby jest nam o wiele łatwiej dobrać odpowiedniego specjalistę. Mentorzy widzieli juz bardzo dużo w swoich życiu i ciężko ich będzie czymś zaskoczyć

Jeśli szukasz systemowego podejścia do rozmowju kompetencji, to ten program pomaga rozpędzić Twoje procesy wewnętrzne.

"Uczymy uczyć"

Jeśli szukasz systemowego podejścia do rozmowju kompetencji, to ten program pomaga rozpędzić Twoje procesy wewnętrzne.

Program „Uczymy uczyć” jest procesem, w na który skłąda się webinar z dobrą praktyką i case study, pracą domową oraz spotkaniem warsztatowym.

Po wspólnym opracowaniu backlogu tematycznego przechodzimy do faktycznej pracy. W każdym miesiącu zespół warsztatowy skupia się na innym obszarze. Zawsze w ramach tego samego pracoesu.

Dzięki temu po kilku miesiącach nasze zaangażowanie maleje, a rolę zaczynają przejmować najbardziej doświadczeni uczestnicy programu.

Celem takiej współpracy jest rozpędzenie procesu rozwoju kompetencji w organizacji, by mógł on być również wdrożony w innych zespołach.

Całościowe zaangażowanie grupy warsztatowej to 8h warsztatów w miesiącu oraz indywidualna i zespołowa praca domowa.

WIĘCEJ NIŻ

WARSZTATY

Kopalnia Biznesu to coś więcej niż tylko szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
poziomie wtajemniczenia zawodowego.

Warsztaty w liczbach

201

absolwentów
Kopalni Biznesu

6

6.1/7 ocena
zrealizowanych kursów

18

zrealizowanych edycji
programów szkoleniowych

POZA SZKOLENIAMI

6

6 lat organizujemy spotkania praktyków na żywo pod nazwą Między Projektami

7

7 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

29

ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

Umów się na rozmowę:

Skontaktuj się mailowo:

WARSZTATY

3-MIESIĘCZNE

WARSZTATY Z

PRAKTYKAMI