Delivery Manager w PGS Software

Project Manager / Delivery Manager w PGS Software

Wrocław, Rzeszów, Gdańsk, zdalnie

Mid/Senior

B2B/UoP

1000+ osób

TWÓJ PROJEKT

W PGS Software tworzymy oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej od 2005 roku. Działamy od projektu, aż do wydania (a nawet po!). Wykorzystując metody Agile i DevOps, programujemy, testujemy, projektujemy UX i UI.  Pracujemy dla różnych branż — eCommerce, FinTech, health, automotive i wielu innych. Więc nie ma nudy! 

Specjalizujemy się w aplikacjach webowych. Jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft i Cloud Partnerem Google’a. To, z czego jesteśmy najbardziej dumni, to partnerstwo AWS na najwyższym poziomie Premier Partner, zdobyliśmy je jako pierwsza polska firma.

Mamy na pokładzie już ponad 900 osób. W 2021 roku dołączyliśmy do międzynarodowej grupy firm IT — Xebia Group. I teraz, razem z PGS Software, to łącznie ponad 4000 specjalistów IT obecnych w 14 krajach na całym świecie. A to oznacza nowe możliwości, wymianę doświadczeń i rozwój!

JAK PRACUJEMY?

W dwóch typach zespołów. Rodzaj współpracy zależy od potrzeb klienta:

1. Managed Delivery – czyli projekty realizowane całościowo po stronie PGS Software.
Struktura zespołu projektowego zależy od wymagań danego projektu. Dążymy do idealnego zespołu, zbudowanego w oparciu o współpracę pomiędzy uzupełniającymi się kompetencjami zespołu Developerów, QA, Designerów, Architektów, a także Analityka Biznesowego. 

2. Extended Team – czyli rozszerzamy zespoły klientów o brakujące lub dodatkowe umiejętności.
Nasi Klienci mogą od nas otrzymać wsparcie w zakresie różnych ról projektowych. Jesteśmy dla nich ekspertami, którzy pomagają w przejściu technologicznej transformacji, rozwiązują konkretne problemy biznesowe i dostarczają zindywidualizowane rozwiązania IT. 

TWOJE ZADANIA

Delivery Manager jest odpowiedzialny za dostarczanie klientom tego, czego potrzebują w ustalonym czasie i budżecie. Jego rola łączy dwa obszary – zadowolenie klienta, dostarczając mu usługi najwyższej jakości oraz zapewnienie zespołowi realizującemu projekt wsparcia, satysfakcję, poczucie realizacji i spełnienia. Zarządza przy tym ludźmi, czasem, budżetem, zakresem, ryzykiem, komunikacją.

Jest to rola wszechogarniacza, dla której nie istnieją przeszkody i problemy, nastawiona na szukanie rozwiązań. 

POSZUKIWANE UMIEJĘTNOŚCI

 • Co najmniej 4 lata (mid) lub 7 lat (senior) doświadczenia w branży IT
 • Co najmniej 3 lata (mid) lub 4 lata (senior) doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania
 • Wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne
 • Samodzielność, niezależność i umiejętność podejmowania decyzji
 • Możliwość pełnienia roli Scrum Mastera oraz Project Managera
 • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
 • Praktyczna znajomość metodyk i frameworków zwinnych
 • Praktyczna znajomość cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2) w mowie i piśmie oraz języka polskiego (B2)
 • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP

DLACZEGO MY?

W pracy Delivery Managera nie brakuje nowych wyzwań. Jesteśmy tego świadomi, więc stawiamy na pracę zespołową, wzajemny szacunek i luźną atmosferę. To pomaga nam budować atmosferę rozwoju i wsparcia.  Nie znajdziesz u nas dress codu i sztywnych norm.  Nie boimy się przy tym nowych wyzwań. I dbamy o etykę naszych działań.

Jesteśmy otwarci na nowe technologie, odpowiadamy na wyzwania dynamicznego rynku IT. 

TWOJE 12 MIESIĘCY

Dołączając do naszego zespołu możesz być pewny/a, że otrzymasz wsparcie. Wiemy, że nauczenie się standardów i systemu pracy w nowym miejscu to wyzwanie, dlatego naszą odpowiedzią jest Akademia DMa. To proces podzielony na 3 etapy.

 1. Na początku weźmiesz udział w serii wykładów i warsztatów, gdzie dowiesz się w jaki sposób zarządzamy projektami. Jak podchodzimy do Agile, Scruma, jak organizujemy planowania, czy też jakie stosujemy techniki estymacji.
 2. Kolejny etap to możliwość „shadowowania”, czyli uczestniczenia w spotkaniach kolegów pracujących w innych projektach. Dzięki temu zobaczysz na żywo, jak można przeprowadzić refinement, czy governance call.
 3. Ostatnim etapem jest możliwość wsparcia mentora – gdzie to on będzie miał możliwość zobaczenia, w jaki sposób pracujesz, aby Cię wesprzeć i udzielić feedbacku.

Na każdym etapie masz możliwość pracy i konsultacji z Twoim Leaderem, czy koleżankami i kolegami.Całą wiedzę, którą dzięki temu pozyskasz, możesz wdrażać w swoim projekcie, do którego trafiasz od samego początku swojej przygody w PGS Software.

PROCES REKRUTACYJNY

Proces podzielony jest na 4 etapy.

1. Zaaplikuj na Kopalni Biznesu.

2. Rozmowa telefoniczna — trwa około 45 minut. Opowiemy Ci o firmie, roli Delivery Managera i procesie rekrutacji. Porozmawiamy też o kwestiach formalnych. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

3. Spotkanie online – na podstawie kilku case study porozmawiamy o roli Delivery Managera. Ta część zazwyczaj trwa około godziny.

4. Case study online – na tym spotkaniu zmierzysz się z realnym problemem klienta. To spotkanie zazwyczaj trwa około godziny.

PRZEWAGA KOPALNI

Startując do rekrutacji organizowanej wspólnie z Kopalnią Biznesu, zyskujesz nie tylko przekierowanie do potencjalnego pracodawcy.
W przypadku zatrudnienia masz gwarancję uczestnictwa w 3-miesięcznym programie mentoringowym z doświadczonym ekspertem.


Budujemy społeczność osób zarządzających projektami, produktami i zwinnymi zespołami, na każdym etapie wtajemniczenia zawodowego.

  Dołącz do Kopalni Talentów i już dziś odbierz pierwszy bonus

  Wybierz tematy, które CIę interesują najbardziej, potwierdź zapis do Kopalni i zacznij korzystać.

  • interesuje Cię rozwój kompetencji?
  • rozglądasz się za opcjami na rynku pracy?
  • chętnie dołączasz na ciekawe eventy?

  Dla początkujących i tych bardziej doświadczonych.
  Tworzymy społeczność, która działa i rozwija się pod okiem ekspertów i praktyków.  Wybierz tematy, o których chcesz wiedzieć więcej:

  Zapisując się, akceptujesz Politykę Prywatności.