ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu
ANGIELSKI
DLA IT

Praktyczny język pomocny w pracy. Zawodowy żargon, przydatne zwroty i podpowiedzi, które poprawią Twoją komunikację!

zapytaj o 80% dofinansowania

ANGIELSKI DLA IT
20H WARSZTATÓW ONLINE

Połączenie kursu języka angielskiego i praktycznych warsztatów to realizacja dwóch celów jednocześnie.

Autorska metoda pracy bazuje na połączeniu rozwoju kompetencji zarządzania jednocześnie podnosząc poziom języka obcego w konkretnych obszarach.

To szczególnie wartościowe dla osób, które pracują w IT i chcą jeszcze lepiej wykorzystać język angielski w pracy.

Zbudowałyśmy kurs, w którym tygodniowo inwestujesz dwie godziny w rozwój. I tak przez trzy miesiące. Zmiana wydarzy się na pewno!

Zaprojektowałyśmy dwa poziomy: średnio-zaawansowany (B2) i zaawansowany (C1). 

Do tej pory pewnie rozwój kompetencji wiązał się z koordynowaniem dwóch procesów jednocześnie – nauki języka i osobno pogłębianie wiedzy praktycznej. Teraz dwa te obszary są ze sobą połączone w przemyślany sposób. Na warsztatach namierzamy aktualne wyzwania i potrzeby, i już dwa dni później uczymy się je rozwiązywać i praktykować po angielsku.

DOŁĄCZ DO GRUPY I POCZUJ EFEKT FEDROWANIA!

20
GODZIN

2 poziomy zaawansowania
połączenie praktyki i języka angielskiego

10

MIEJSC

Dla praktyków zarządzania.
Obszar projekty, produkty, zwinne zespoły

1099

PLN

5499 netto bez dofinansowania
zapytaj o więcej!

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

DLA KOGO

Dla każdego, kto potrzebuje swobodnie mówić w pracy po angielsku - spotkania, prezentacje, negocjacje, feedback i nie tylko. Ten program to 20 godzin angielskiego oraz praktycznych warsztatów o zarządzaniu, agile, zespołach, komunikacji.
W sumie dostajesz: 20 godzin warsztatów online (angielski i praktyczne warsztaty) materiały do pracy własnej certyfikat ukończenia kursu W trzy miesiące wzmocnisz pewność siebie i swobodę działania w trudnych biznesowych sytuacjach. Kurs jest realizowany na dwóch poziomach B2 oraz C1. Zainwestuj energię przez trzy miesiące. Poczujesz się pewniej w codziennej pracy, na spotkaniach online i na żywo. Uruchomisz swój biznesowy angielski.
Podczas warsztatów poznasz teorię, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swojej dziedzinie
Czyli osoby nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!
Magdalena Krygiel-Bartoszewicz
LEKTORKA & LANGUAGE COACH
Barbara Gubsch
PRODUKTOWIEC

CZEGO SIĘ
DOWIESZ

CZEGO SIĘ DOWIESZ

AGENDA

WARSZTATÓW

Każdy uczestnik może dodać swoje case study, nad którym pracuje razem z grupą. Wystartują grupy na dwóch poziomach zaawansowania: B2 oraz C1. Najlepszy termin wybiorą zgłoszeni uczestnicy.
Warsztaty praktyczne
1. Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
 • 3 praktyczne warsztaty
 • Codzienne rozmowy z klientami
 • Mniejsze i większe eskalacje
 • Trudności typowe dla ról, w których na co dzień pracują uczestnicy
 • Najlepsze praktyki i zwroty, które pomagają w sprawnej komunikacji

Barbara Gubsch

Sesja języka angielskiego
2. Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
 • 3 lekcje języka biznesowego angielskiego
 • Trening oparty na wynikach pracy warsztatowej, tak żeby trenować dokładnie to, czego potrzebujesz
 • Zwroty, które ułatwiają codzienną komunikację z klientami
 • Formuły do wykorzystania przy prowadzeniu eskalacji (mowa i mail)
 • Słowa, które dobrze działają na kluczowych interesariuszy

Magdalena Krygiel-Bartoszewicz

Warsztaty praktyczne
3. Prowadzenie prezentacji i spotkań online
 • Przebieg popularnych spotkań projektowych – retro, planning, daily, etc.
 • Trudności typowe dla ról, w których na co dzień pracują uczestnicy
 • Najlepsze praktyki i zwroty, które pomagają gładko prowadzić i brać udział w spotkaniu

Barbara Gubsch

Sesja języka angielskiego
4. Prowadzenie prezentacji i spotkań online
 • 3 lekcje języka biznesowego angielskiego
 • Trening oparty na wynikach pracy warsztatowej, tak żeby trenować dokładnie to, czego potrzebujesz
 • Żargon branżowy dla spotkań projektowych – retro, planning, daily, etc.
 • Anatomia dobrej prezentacji po angielsku
 • Potwierdzanie, kwestionowanie i parafrazowanie treści z prezentacji

Magdalena Krygiel – Bartoszewicz

Warsztaty praktyczne
5. Wyrażanie opinii i feedback
 • Praca na przykładzie wybranych spotkań projektowych – retro, planning, daily, etc.
 • Trudności typowe dla ról, w których na co dzień pracują uczestnicy
 • Najlepsze praktyki i zwroty, które pomagają gładko prowadzić i brać udział w spotkaniu

Barbara Gubsch

Sesja języka angielskiego
6. Wyrażanie opinii i feedback
 • 3 lekcje języka biznesowego angielskiego
 • Trening oparty na wynikach pracy warsztatowej, tak żeby trenować dokładnie to, czego potrzebujesz
 • Struktura feedbacku typowa dla języka angielskiego
 • Budowanie poczucia bezpieczeństwa dzięki konkretnym frazom i słowom
 • Najlepsze praktyki i zwroty, które podnoszą komfort dającemu i otrzymującemu feedback

Magdalena Krygiel – Bartoszewicz

Angielski dla IT -B2 lub C1
5499
1099
pln Netto / 1351 pln brutto

5499 netto bez dofinansowania
zapytaj o więcej!

1099 netto – cena po dofinansowaniu

pełna pomoc w pozyskaniu 80% dofinansowania

praca na konkretnych przypadkach, które Ty zaproponujesz

decyzja o dołączeniu po uzyskaniu gwarancji dofinansowania

dołączenie do zamkniętej grupy absolwentów Kopalni

dostęp do dodatkowych materiałów i spotkań z praktykami

ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

WYŚLIJ

ZGŁOSZENIE

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników.

Na Kopalni nie ma przypadkowych osób!
Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Dodatkowa rozmowa ma na celu lepiej poznać Ciebie i Twoja historię oraz plany zawodowe i kluczowe kompetencje.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy? Jak wygląda Twój angielski?

Będzie również okazja, żeby powiedzieć więcej o proponowanym dofinansowaniu na poziomie 80%.

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna po agnielsku

03

Spotkanie online

PO PRZYJECIU DO PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz

02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami

03    dostaniesz zniżkę na nasz event i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników

Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma manager, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

NARZĘDZIA I

MATERIAŁY

Etapy rozwoju Scrum Mastera – jak wygląda ścieżka rozwoju i czy zmieni się pod wpływem nowej technologii

01.08.2022     •     Piotr Kuczyński

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

#Wywiad z praktykiem. Skąd bierze się tak wielkie zainteresowanie pracą Scrum Mastera? Jakie są 3 poziomy dojrzałości SMa? To tylko niektóre wątki poruszane w rozmowie z Piotrem Kuczyńskim. Ponieważ sztuczna inteligencja wchodzi drzwiami i oknami - to również i o jej wpływie na zwinne tworzenie oprogramowania.

Action Learning – w jaki sposób pracować efektywnie i zadbać o wspólne zrozumienie w zespole?

1.09.2022     •     Tomasz Janiak

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

Co powinni robić managerowie, aby mieć pod kontrolą rozwój swoich kluczowych umiejętności zarządzania

1.09.2022     •     tristan tresar

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

Taktyczna empatia – czyli w jaki sposób wykorzystać jedno zdanie i PAUZĘ, aby wejść jeszcze głębiej w rozmowę

20230704     •     Emilia Sędziak

by | sie 23, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

#Instrukcja narzędzia. Współczesny świat biznesu jest pełen wyzwań. Konkurencja, presja czasu, różnorodność kulturowa – wszystko to wpływa na sposób, w jaki komunikujemy się z innymi. Jak zatem skutecznie komunikować się w trudnych sytuacjach? Odpowiedź brzmi: taktyczna empatia.

Expose przed zespołem – podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Niech będzie przygotowane

20230611     •     Paweł Bochnowski

by | lip 18, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

#Instrukcja narzędzia. W jaki sposób przygotować swoje pierwsze przedstawienie się przed zespołem? Na co zwrócić uwagę w przygotowaniach oraz przy samym wystąpieniu - swoim doświadczeniem dzieli się Paweł Bochnowski!

WARSZTATY

3-MIESIĘCZNE

WARSZTATY Z

PRAKTYKAMI

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

  Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

  Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

  Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

  Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

  WSPARCIE W

  FINANSOWANIU

  Kopalnia Biznesu daje Ci możliwość pozyskania dofinansowania na warsztaty i programy w których chciałbyś wziąć udział.

  Wsparcie w formie dotacji lub refundacji dostępne jest dla osób fizycznych, właścicieli jdg czy małych lub średnich przedsiębiorstw. Oparte jest o system usług znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

  Co musisz zrobić? Załóż konto i skorzystaj z naszego wsparcia! Pomożemy znaleźć źródła finansowania, przygotować dokumenty i przejść przez niezbędne formalności.

  ZAŁÓŻ KONTO i dowiedz się więcej!

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to coś więcej niż szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  201

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  18

  zrealizowanych
  programów

  Poza warsztatami

  6

  6 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Między Projektami

  7

  7 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  29

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo