ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu
Praktyczny
Leadership

Program dla prawdziwych liderów. Poznaj sprawdzone narzędzia i buduj dobre warunki do pracy Twojego zespołu!

zapytaj o 80% dofinansowania
PRZYWÓDZTWO

Celem 3-miesięcznego programu jest praca nad obszarami kluczowymi dla lidera.

Dbamy o dopasowanie grupy, dlatego prowadzimy dodatkowe rozmowy przed przyjęciem do programu. Podczas warsztatów pracujemy nad konkretnymi case study zaproponowanymi przez uczestników.

Będzie również przestrzeń, żeby dowiedzieć więc więcej o sobie! Pracując w grupie przez 3 miesiące tworzą się relacje, które sprzyjają wymianie doświadczenia. Co ma znaczenie również przy wskazówkach korygujących Twoje działanie. Dużo konkretnych przykładów, sprawdzone narzędzia i dobre praktyki. Twój zespół będzie Ci wdzięczny!

ZAPYTAJ O 80% DOFINANSOWANIA

DOŁĄCZ DO GRUPY PRAKTYKÓW I POCZUJ EFEKT FEDROWANIA!

48
GODZIN

12 warsztatów online
3 praktyków prowadzących

16

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

2711

PLN

zapytaj się jak pozyskać z nami do
80% finansowania

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

DLA KOGO

Dla osób, które pracują z zespołem, są odpowiedzialne za osiągane wyniki oraz kształtują system pracy. Bez względu na branżę! Projekty, produkty i zwinne zespoły to nasza specjalizacja ⛏?
Dla liderów, którzy chcą być skuteczni! Żeby regularnie dowozić wyniki musisz zwracać uwagę na wiele niuansów, co nie jest łatwe. Dlatego warto wymienić się sprawdzonymi praktykami również z innymi liderami podobnymi do Ciebie.
PROWADZĄCY
Podczas warsztatów poznasz teorię, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swojej dziedzinie
Czyli osoby nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!
Emilia Sędziak
NEGOCJATOR BIZNESOWY
Barbara Gubsch
PRODUKTOWIEC
Martyna Tarnawska
TRENER I MENTOR

CZEGO SIĘ
DOWIESZ

CZEGO SIĘ DOWIESZ

AGENDA

WARSZTATÓW

START programu "Praktyczny Leadership" 28.02.2024
28.02.2024 17:30-21:30
Jaki styl przywództwa jest najlepszy dla Ciebie i Twojego zespołu?
1. Style przywództwa wspierane przez organizację
  • różne style przywództwa
  • budowanie stylu przywództwa w oparciu o wartości firmy
  • kreowanie własnego stylu przywództwa w otoczeniu biznesowym
  • case study

Literatura:
Sztuka przywództwa. Jak być liderem i budować wyjątkowo skuteczne zespoły; Dale Carnegie
Mój szef jest idiotą; Thomas Erikson
Wpływowy menedżer. Strategie budowania przywództwa i reputacji; Ewa Wilmanowicz

Emilia Sędziak

06.03.2024 17:30-21:30
Co daje zarządzanie potencjałem na poziomie jednostki oraz całego zespołu?
2. Zarządzanie potencjałem w oparciu o mocne strony
  • odkrywanie potencjału w zespole i organizacji oraz swojego w roli lidera
  • które cechy i talenty warto eksponować, jak to robić i kiedy
  • budowa środowiska, które sprzyja uwalnianiu potencjału, szczególnie w zespołach projektowych i branżach, gdzie praca projektowa jest najlepszą formą pracy
  • przegląd dostępnych narzędzi (m.in. FRIS) i technik, które pomagają skutecznie wspierać zespoły i ludzi w eksponowaniu potencjału

Literatura:
Powerful Leadership Through Coaching – Principles, Practices, and Tools for Leaders and Managers at Every Level, Michael K. Simpson
Coaching the Team at Work 2 – The Definitive Guide to Team Coaching, David Clutterbuck

Barbara Gubsch

13.03.2024 17:30-21:30
Jak zarządzać różnorodnością i dynamiką zespołu, by zadbać o skuteczny rozwój każdej osoby?
3. Co robić, gdy pojawi się konflikt?
  • jak działa współpraca w zespole, a kiedy nie działa?
  • zarządzanie konfliktem i podstawy zarządzania zmianą z perspektywy różnorodności w organizacji i poza nią
  • kontekst różnorodności (demograficznej, kulturowej, neuroróżnorodności) w zespołach projektowych, stacjonarnych i rozproszonych i organizacjach
  • interdyscyplinarność – generowanie innowacji, zwiększanie zaangażowania i aktywności zespołów oraz interesariuszy zmiany
  • przegląd dobrych praktyk zarządzania różnorodnością i inkluzji pracowników

Literatura:
Zmiana przez design: jak design thinking zmienia organizacje i pobudza innowacyjność; Tim Brown
Innovator’s DNA: Mastering the Five Skills of Disruptive Innovators; Clayton M. Christensen\

   Martyna Tarnawska

20.03.2024 17:30-21:30
Jak budować sieć wokół zespołu, żeby jeszcze lepiej realizować cele?
4. Współpraca i konkurencja w biznesie
  • planowanie i realizacja wartościowego networkingu, podejście z perspektywy lidera, członka zespołu i organizacji
  • budowanie i wzmacnianie skutecznej współpracy, dobre praktyki dla lidera
  • podejście do konkurencji jako sposobu funkcjonowania w biznesie i organizacji, zwiększanie świadomości o potrzebie dobrego współistnienia
  • pielęgnowanie współpracy w i na zewnątrz organizacji

Literatura:
Otoczeni przez idiotów; Thomas Erikson
Docenić konflikt. Od walki i manipulacji do współpracy. Wojciech Haman; Jerzy Gut
Co-Opetition; Adam M. Brandenburger, Barry J. Nalebuff.

Emilia Sędziak

27.03.2024 17:30-21:30
W jaki sposób lider prowadzi spotkania, aby były wartościowe dla wszystkich?
5. Facylitacja spotkań zespołu
  • co to jest facylitacja i czym się różni od liderowania, jak te różnice wykorzystać dla korzyści zespołu i organizacji
  • wykorzystanie modelu Process Iceberg® w praktyce, w ćwiczeniach na przypadkach z życia projektów
  • przegląd sprawdzonych technik i narzędzi facylitacji, z akcentem na te, które świetnie się sprawdzają w pracy zdalnej i w zespołach rozproszonych
  • jak zbudować własny narzędziownik i sprawnie się nim posługiwać w trudnych sytuacjach

Literatura:
Myślenie pytaniami; Marilee G. Adams
Effective group facilitation in education : how to energize meetings and manage difficult groups; John Eller

Martyna Tarnawska

03.04.2024 17:30-21:30
W jaki sposób lider prowadzi spotkania, aby były wartościowe dla wszystkich?
6. Kaskadowanie informacji i delegowanie zadań
  • modele projektowania komunikacji dla zespołów i organizacji
  • komunikacja synchroniczna i asynchroniczna w praktyce,
  • formułowanie skutecznych komunikatów dla najbliższego otoczenia (w górę i w dół)
  • budowanie i zwiększanie jakości komunikacji na poziomach 1:1, 1:zespół, 1:organizacja
  • oswajanie się z tym, że nie zawsze można czy warto być transparentnym

Literatura:
Work Communication. Mediated and Face-to-Face Practices, Maureen Guirdham – 2017
The Async-First Playbook: Remote Collaboration Techniques for Agile Software Teams; Sumeet Moghe

Martyna Tarnawska

10.04.2024 17:30-21:30
Jak pomagać biznesowi rosnąć, a zespołom rozwiązywać problemy, które się przydarzają po drodze?
7. Tworzenie okazji biznesowych
  • gdzie są okazje biznesowe – namierzanie, sygnalizowanie, weryfikacja
  • istotne elementy współpracy z biznesem
  • jak komunikować problemy związane z otwarciem okazji biznesowej
  • co robić z przekonaniami, które utrudniają pracę i realizowanie zadań lidera

Literatura:
Biznes, czyli sztuka budowania relacji; Miłosz Brzeziński – Droga Toyoty;  Jeffrey K.Liker

Barbara Gubsch

17.04.2024 17:30-21:30
Jak negocjować, żeby jeszcze skuteczniej osiągać cele? Jak sobie radzić z presją interesariuszy?
8. Negocjacje dla liderów i managerów
  • efektywne przygotowywanie i planowanie negocjacji
  • styl i kultura negocjacji
  • narzędzia i techniki, które pomagają osiągać cele biznesowe i osobiste
  • prowadzenie rozmów z partnerami biznesowymi
  • jak rozpoznawać manipulację w biznesie

Literatura:
Negocjacje z potworami; Igor Ryżow.
Never Split the Difference. Negotiating as if Your Life Depended on It; Chris Voss

Emilia Sędziak

24.04.2024 17:30-21:30
Jakie korzyści daje wiedza o coachingu i budowaniu informacji zwrotnej?
9. Psychologia w pracy zespołu
  • wartościowy feedback jako element kultury organizacji i postawy lidera w zespole
  • narzędzia i techniki coachingowe użyteczne w roli liderskiej
  • błędy poznawcze i mechanizmy grupowe, które warto znać
  • sztuka dobrej perswazji dla lidera i managera

Literatura:
Dare to lead, Brene Brown
The Making of a Manager: What to Do When Everyone Looks to You, Julie Zhuo
Szef wymagający i wyrozumiały. Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza, Kim Scott

Barbara Gubsch

08.05.2024 17:30-21:30
Co robi lider, którego zespół chętnie optymalizuje procesy i chce usprawniać swoją pracę?
10. Wprowadzenie do managementu 3.0
  • jak wspierać pracowników i zespoły w realizacji zadań w podejściu Management 3.0
  • dobre praktyki motywowania i nagradzania
  • znaczenie mentoringu dla wzrostu poziomu kompetencji w firmie
  • zarządzanie wiedzą w roli lidera

Literatura:
Zarządzanie 3.0, kierowanie zespołami z wykorzystaniem metodyk Agile, Jurgen Appelo

Martyna Tarnawska

15.05.2024 17:30-21:30
Zajęcia poświęcone rozwiązaniu grupowej pracy domowej uczestników
11. Twój styl pracy z zespołem
  • style pracy z zespołem i dobór najlepszego dla projektu i celu
  • analiza potrzeb komunikacyjnych w zależności od stylu pracy lidera
  • praca z przypadkami z Twojego zespołu i firmy
  • zmniejszanie kosztów związanych z brakiem kształtowania pracy z zespołem

Literatura:
Never Eat Alone: And Other Secrets to Success, One Relationship at a Time. Keith Ferrazzi
Leaders Eat Last: Why Some Teams Pull Together and Others Don’t. Simon Sinek.

Emilia Sędziak

22.05.2024 17:30-21:30
W jaki sposób przygotować siebie i zespół na to co ciężko zaplanować?
12. Przywództwo sytuacyjne
  • koncepcja przywództwa sytuacyjnego 
  • autodiagnoza, odkrywanie mocnych stron na bazie FRIS
  • scenki i ćwiczenia praktyczne

Książki –
Przywództwo wyższego stopnia, Ken Blanchard
13 wzorców dobrej komunikacji i relacji. Analiza transakcyjna w praktyce, Monika Dawid-Sawicka, Elżbieta Stelmach

Barbara Gubsch

Praktyczny Leadership 3-miesięczny program
1100
2711
pln Netto / 3334 pln brutto

zapytaj się jak pozyskać z nami do
80% finansowania

1099 netto – cena po dofinansowaniu

pełna pomoc w pozyskaniu 80% dofinansowania

decyzja o dołączeniu po uzyskaniu gwarancji dofinansowania

pierwszeństwo w dołączeniu do grup Mastermind

dołączenie do zamkniętej grupy absolwentów Kopalni

dostęp do dodatkowych materiałów i spotkań z praktykami

ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

WYŚLIJ

ZGŁOSZENIE

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników.
Na Kopalni nie ma przypadkowych osób!

Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Dodatkowa rozmowa ma na celu lepiej poznać Ciebie i Twoja historię oraz plany zawodowe i oczekiwania.
Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

Będzie również okazja, żeby powiedzieć więcej o proponowanym finansowaniu na poziomie do 80%.

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

PO PRZYJECIU DO PROGRAMU SZKOLENIOWEGO:

01    będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz

02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami

03    spotkamy się na evencie „Między Projektami” i poznamy na żywo w gronie innych uczestników

Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma manager, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

NARZĘDZIA I

MATERIAŁY

Etapy rozwoju Scrum Mastera – jak wygląda ścieżka rozwoju i czy zmieni się pod wpływem nowej technologii

01.08.2022     •     Piotr Kuczyński

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

#Wywiad z praktykiem. Skąd bierze się tak wielkie zainteresowanie pracą Scrum Mastera? Jakie są 3 poziomy dojrzałości SMa? To tylko niektóre wątki poruszane w rozmowie z Piotrem Kuczyńskim. Ponieważ sztuczna inteligencja wchodzi drzwiami i oknami - to również i o jej wpływie na zwinne tworzenie oprogramowania.

Action Learning – w jaki sposób pracować efektywnie i zadbać o wspólne zrozumienie w zespole?

1.09.2022     •     Tomasz Janiak

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

Co powinni robić managerowie, aby mieć pod kontrolą rozwój swoich kluczowych umiejętności zarządzania

1.09.2022     •     tristan tresar

by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

Taktyczna empatia – czyli w jaki sposób wykorzystać jedno zdanie i PAUZĘ, aby wejść jeszcze głębiej w rozmowę

20230704     •     Emilia Sędziak

by | sie 23, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

#Instrukcja narzędzia. Współczesny świat biznesu jest pełen wyzwań. Konkurencja, presja czasu, różnorodność kulturowa – wszystko to wpływa na sposób, w jaki komunikujemy się z innymi. Jak zatem skutecznie komunikować się w trudnych sytuacjach? Odpowiedź brzmi: taktyczna empatia.

Expose przed zespołem – podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Niech będzie przygotowane

20230611     •     Paweł Bochnowski

by | lip 18, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

#Instrukcja narzędzia. W jaki sposób przygotować swoje pierwsze przedstawienie się przed zespołem? Na co zwrócić uwagę w przygotowaniach oraz przy samym wystąpieniu - swoim doświadczeniem dzieli się Paweł Bochnowski!

WARSZTATY

3-MIESIĘCZNE

WARSZTATY Z

PRAKTYKAMI

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

  1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
  2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
  3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
  4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
  5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
  6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
    Jak wygląda zgłoszenie do programu?

    Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

    Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

    1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
    2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
    3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

    Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

    Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

    Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

    Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

    Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

    Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

    Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

    Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

    Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

    Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

    Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

    Dlatego w takim nurcie realizujemy:

    • 3-miesięczne programy szkoleniowe
    • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
    • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
    • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
    • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

    Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

    WSPARCIE W

    FINANSOWANIU

    Kopalnia Biznesu daje Ci możliwość pozyskania dofinansowania na warsztaty i programy w których chciałbyś wziąć udział.

    Wsparcie w formie dotacji lub refundacji dostępne jest dla osób fizycznych, właścicieli jdg czy małych lub średnich przedsiębiorstw. Oparte jest o system usług znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

    Co musisz zrobić? Załóż konto i skorzystaj z naszego wsparcia! Pomożemy znaleźć źródła finansowania, przygotować dokumenty i przejść przez niezbędne formalności.

    ZAŁÓŻ KONTO i dowiedz się więcej!

    WIĘCEJ NIŻ

    WARSZTATY

    Kopalnia Biznesu to coś więcej niż szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
    poziomie wtajemniczenia zawodowego.

    Warsztaty w liczbach

    201

    absolwentów
    Kopalni Biznesu

    6

    6.1/7 ocena
    zrealizowanych kursów

    18

    zrealizowanych
    programów

    Poza warsztatami

    6

    6 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Między Projektami

    7

    7 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

    29

    ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo