ZOSTAW KOMENTARZ

Napisz komentarz

Musisz być zalogowany, aby brać udział w dyskusji.

Odbierz zaproszenie na 6. urodziny Między Projektami, o wartości 900 zł! (kliknij)
Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

ZWINNE

ZESPOŁY

Poziom podstawowy. Dowiedz się na czym polega praca zwinnego zespołu i czy Scrum to jedyne słuszne podejście!

Zgłoś się na edycje: JESIEŃ 2024

O PROGRAMIE

Celem programu jest pokazanie na czym polega praca zwinnego zespołu z wykorzystaniem Scrum. Poznasz najważniejsze obowiązki zwinnego lidera (nie tylko Scrum Mastera), ale przede wszystkim wskazówki od praktyków i zestaw sprawdzonych narzędzi pracy.

To coś więcej niż przejście przez Scrum Guide, rozpisanie zadań w Jira czy suche przygotowanie pod pytania do egzaminu.
Podczas 3-miesięcznych warsztatów wraz z innymi uczestnikami będziemy fedrować głębiej. Korzystając z konkretnych sytuacji zastosujemy poznaną teorię w praktyce, żeby móc przećwiczyć najbardziej potrzebne narzędzia.

36

GODZIN

12 warsztatów online
4 praktyków prowadzących

20

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

2312

PLN

Masz założone konto?
zapytaj o opcję 80% finansowania

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!
Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

Przejdź do formularza zgłoszeniowego

DLA KOGO

Dla osób chcących być lepszym liderem dla zespołów, z którymi pracują lub będą pracować.

Część uczestników chce zostać Scrum Masterem, a druga połowa wykorzystać poznane narzędzia w swoim obecnym miejscu pracy.

Dowiedz się bezpośrednio od praktyków jak pracować z zespołami.

Uczestnicy tej grupy często posiadają już PSM1, znają podstawowe nazewnictwo i korzystają z dostępnych źródeł informacji. Podczas warsztatów online skupimy się na zastosowaniu teorii w konkretnych (często nieoczywistych) sytuacjach. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej współpracować ze zwinnymi zespołami. Potem już tylko praktyka!

PROWADZĄCY

Podczas warsztatów poznasz teorie, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swoich obszarach.
Czyli nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!

Rafał Szymański

AGILE COACH

Paweł Lewiński

TRENER | SCRUM MASTER

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

Agile Coach | IT Career Coach

Marek Bugiel

EKSPERT INDEED

AGENDA

PROGRAMU

Start warsztatów „Zwinne zespoły” poziom podstawowy: 1.10.2024

12 spotkań przez 3 miesiące sprawią, że rozwiniesz zwinne kompetencje i poznasz wiele praktycznych wskazówek oraz konkretnych narzędzi. Bezpośrednio od praktyków.

1.10 [wtorek] 17:30-20:30

Pakiet startowy, czyli z czym ruszyć w zwinną drogę?

1. Wprowadzenie do Roli Scrum Mastera
 • Agile Mindset – zwinność jako sposób organizacji pracy
 • Obowiązki i odpowiedzialność – na czym polega praca Scrum Mastera
 • Sposoby podejścia – predykcyjne oraz empiryczne
 • Wartości i filary Scrum – czym się kierować w swojej pracy
 • Historie użytkownika – budowanie i dobre praktyki

Literatura:
Czyli jak robić dwa razy więcej dwa razy szybciej„, Jeff Sutherland
Getting things done w praktyce„, David Allen
Drive, Kompletnie nowe spojrzenie na motywację„, Daniel H. Pink

Rafał Szymański

2.10[środa] 17:30-20:30

Gdzie leży prawdziwa wartość zwinnego podejścia?

2. Zdarzenia, artefakty, role
 • Scrum z lotu ptaka – jak poukładana jest współpraca 
 • Scrum Team – skład całego zespołu
 • Zdarzenia – gdzie drzemie ich wartość
 • Artefakty – czyli listy i prezenty zespołu
 • DOD – kiedy zespół mówi jednym głosem
 • Scrum –  dobre praktyki od sztygara Kopalni

Literatura:
Scrum Pocket Guide„, Gunther Verheyen
Labirynty Scruma„, Jacek Wieczorek

Rafał Szymański

09.10[środa] 17:30-20:30

Kiedy opłaca się pracować zwinnie?

3. Scrum od kuchni
 • Rozwój produktu czy prowadzenia projektów? – popatrzymy dlaczego został stworzony Scrum i czy jest dobrze wykorzystywany
 • Czy Scrum rozwiązuje wszystkie problemy? na ile samo użycie Scruma może pomóc a na ile zaszkodzić?
 • Agile Manifesto i Scrum – zobaczymy jak łączy się Scrum z samym manifestem Agile i co z tego wynika
 • Cel Scruma – podsumujemy jak i gdzie używać Scrum

Rafał Szymański

16.10[środa] 17:30-20:30

Dlaczego warto znaleźć czas na rozmowę o wartościach?​?

4. Wartościowe wartości
 • Scrum i jego wartości – jakie wartości leżą u podstaw Scruma
 • Dlaczego wartości są podstawą? – zobaczymy dlaczego to jest ważne
 • Wartości w życiu zespołu – zastanowimy się nad użyciem wartości w zespole i jego pracy
 • Rozmowy o wartościach w zespole – zobaczymy jak można wprowadzić element wartości do życia zespołu.

Literatura:

“Extreme ownership” Jocko Willink
“Team of Teams” General Stanley McChrystal

Paweł Lewiński

Zobacz całą agendę

23.10[środa] 17:30-20:30

Jak lepiej rozumieć i usprawniać nasz system pracy?

5. Miary procesu
 • Czym jest system pracy? – zobaczymy i zrozumiemy z czym mamy do czynienia podczas wytwarzania oprogramowania
 • Informacje i rozumienie systemu pracy – nauczymy się wykorzystywać dostępne informacje
 • Obserwacja systemu pracy za pomocą miar – zastosujemy miary i sposoby ich używania
 • Usprawnienia systemu pracy bazując na miarach – popatrzymy jak można usprawniać proces pracy?
 • Unikanie błędów w używaniu miar – zobaczymy na jakie rzeczy trzeba zwrócić uwagę, aby nie popełniać błędów

Literatura:

“Essential Kanban Condensed” David J. Anderson & Andy Carmichael
“When will it be done” Daniel Vacanti
“Team Guide to Metrics for Business Decisions” Mattia Battiston, Chris You

Paweł Lewiński

30.10[środa] 17:30-20:30

Czy łączenie Scrum i Kanban jest ok?

6. Kanban i Scrum
 • Co daje Scrum a co daje Kanban? – porównamy ze sobą dwa najpopularniejsze sposoby pracy
 • Łączenie Scrum i Kanban korzyści i problemy – zastanowimy się czy połączenie obu podejść to dobry pomysł, jakie są zalety i wady
 • Użycie Kanbanu w Scrum, na co zwrócić uwagę ? – przyjrzymy się sposobom na stworzenie w Twoim zespole modelu pracy Scrumban. 

Literatura

“Applying Scrum with Kanban: A Pointless Book!” Andy Hiles
“The Kanban Guide for Scrum Teams” Daniel Vacanti, Yuval Yeret
“Practical Kanban: From Team Focus to Creating Value” Klaus Leopold

Paweł Lewiński

6.11[środa] 17:30-20:30

Jak poprzez pytania odkryć źródło problemu?​

7. Zadawanie odpowiednich pytań
 • Cochingowy styl pracy Scrum Mastera
 • Rodzaje pytań – czy ich różnice wpływają na treść odpowiedzi
 • Narzędzia pogłębiające – co się może skrywać pod pierwszą warstwą
  Pytania a rozwój – w jaki sposób zespół zdobywa nowe kompetencje

Literatura:
Coaching zwinnych zespołów. Kompendium wiedzy dla ScrumMasterów, Agile Coachów i kierowników projektu w okresie transformacji”, Lyssa Adkins
Coaching”, Jenny Rogers

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

13.11[środa] 17:30-20:30

Jak wspólnie prowadzić zespół do celu?

8. Współpraca z PO
 • Role PO i SM w zespole – na czym polega ich współpraca
 • Odpowiedzialności PO i SM – zwinny duet wspierający zespół
 • Praca z Backlogiem – dlaczego w pracy priorytety są tak ważne
 • Współpraca poprzez relacje – jak budować więzi zawodowe
 • Najczęstsze wpadki – jak uniknąć kilku ważnych błędów

Literatura:
Scrum Mastery”, Geoff Watts
Product Mastery”, Geoff Watt

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

20.11[środa] 17:30-20:30

Na czym polega rola Scrum Mastera?

9. Agile Leadership
 • Nowoczesne przywództwo – obserwowanie i reagowanie
 • Zwinna cebula – narzędzia, praktyki, zasady, wartość, filozofia
 • Scrum Master – agent zmiany zespołu i organizacji
 • Strona biznesowej – oczekiwania i metody współpracy
 • Continous Improvement – jedyne słuszne podejście
 • Perspektywy pracy – różne spojrzenie na priorytety

Literatura:
SZEF WYMAGAJĄCY I WYROZUMIAŁY: Jak skutecznie zarządzać, nie tracąc ludzkiego oblicza”, Kim Scott
The Professional Agile Leader. The Leader’s Journey Toward Growing Mature Agile Teams and Organizations”, Ron Eringa, Kurt Bittner, Laurens Bonnema

Ewelina Wyspiańska-Trojniarz

27.11[środa] 17:30-20:30

Jak wspierać rozwój zespołu w złożonym otoczeniu?

10. Nowoczesne przywództwo
 • Skuteczny Scrum Master – w jaki sposób dostarczać wartość dla zespołu
 • Rozszerzony Nico nico kalendarz – przydatne narzędzie w pracy zdalnej.
 • Personal Maps – jak używać na co dzień ?
 • Źródła motywacji – siły która warto poznać i wykorzystać
 • Motywacja zewnętrzna czy wewnętrzna – czym się od siebie różnią
 • 10 motywatorów – co wpływa na nasze decyzje

Literatura:
Managing for Happiness” –  Jurgen Appelo
„Turn the ship Around! Around!” David Marquet

Marek Bugiel

04.12[środa] 17:30-20:30

Jak zwinnie tworzyć produkty? cz. 1

11. Realia projektów IT
 • Software development – jak wygląda proces wytwarzania
 • Okno Johari – dlaczego feedback jest ważny w pracy SMa
 • Feedback Wrap – dobrze podana informacja zwrotna
 • Zarządzanie wrzutkami – współpraca z otoczeniem zespołu
 • Codzienne obowiązki – usprawnianie systemu pracy

Literatura:

“Pitch Anything: An Innovative Method for Presenting, Persuading and Winning the Deal.” – Klaff, Oren.

Marek Bugiel

11.12[środa] 17:30-20:30

Jak zwinnie tworzyć produkty? cz. 2

12. Scrum w wytwarzaniu oprogramowania
 • Praca z developerami –  jak widzą projekty specjaliści od IT
 • Scrum Team w IT – kompetencje i interdyscyplinarność
 • Teoria i praktyka – fakty i mity o samozarządzaniu
 • User story, epic, task – wspieranie  podejmowania decyzji
 • Estymowanie zadań – narzędzia i przydatne techniki

Literatura:
„Head First Software Development. Edycja polska” Dan Pilone, Russ Miles

Marek Bugiel

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników. Na Kopalni nie ma przypadkowych osób!

Prowadzimy dodatkowe spotkania przed przyjęciem do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Te dwie rozmowy mają na celu lepiej poznać Ciebie, Twoją motywację i plany zawodowe.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

Po przyjeciu do programu szkoleniowego:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz
02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami

03    dostaniesz zaproszenie na nasz event Między Projektami i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników

Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi  zwinnego zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków i w niebanalnej formie.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Tak samo jest z kompetencjami dotyczącymi zarządzania. Musisz uporządkować wiedzę, rozumieć podstawowe słownictwo i umieć łączyć ze sobą kropki. Dlatego na Kopalni dostaniesz dobrze przemyślaną porcję wiedzy wraz z przykładami. Zawsze bezpośrednio od doświadczonych praktyków.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma manager, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

Zwinne zespoły – poziom podstawowy

następna edycja od 3000 netto

2312

pln netto / 2843 brutto

następna edycja od 3000 netto

36h warsztatów online z praktykami

dostęp do zamkniętej grupy tylko dla absolwentów

pełna obsługa w pozyskaniu do 80% dofinansowania

możliwość rozłożenia kwoty na dogodne raty

bilet na wydarzenie z cyklu Między Projektami

konsultacja HR

dostęp do kursów i spotkań społeczności praktyków

ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

WYŚLIJ

ZGŁOSZENIE

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

Lub wyslij do nas mail

Zgoda

wysylajac zgloszenie akceptujesz
polityke prywatosci

WSPARCIE W

FINANSOWANIU

Kopalnia Biznesu daje Ci możliwość pozyskania dofinansowania na warsztaty i programy w których chciałbyś wziąć udział.

Wsparcie dostępne jest dla osób fizycznych, właścicieli jdg czy małych lub średnich przedsiębiorstw. Oparte jest o system usług znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

Co musisz zrobić? Załóż konto i skorzystaj z naszego wsparcia! Pomożemy znaleźć źródła finansowania, przygotować dokumenty i przejść przez niezbędne formalności.

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

  Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

  Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

  Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

  Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

   

   

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to nie same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  201

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  18

  zrealizowanych
  edycji programów

  poza warsztatami

  6

  6 lat organizowania eventów praktyków na żywo pod nazwą Między Projektami

  7

  7 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  29

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

  NARZĘDZIA I

  MATERIAŁY

  Etapy rozwoju Scrum Mastera – jak wygląda ścieżka rozwoju i czy zmieni się pod wpływem nowej technologii

  01.08.2022     •     Piotr Kuczyński

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  #Wywiad z praktykiem. Skąd bierze się tak wielkie zainteresowanie pracą Scrum Mastera? Jakie są 3 poziomy dojrzałości SMa? To tylko niektóre wątki poruszane w rozmowie z Piotrem Kuczyńskim. Ponieważ sztuczna inteligencja wchodzi drzwiami i oknami - to również i o jej wpływie na zwinne tworzenie oprogramowania.

  Action Learning – w jaki sposób pracować efektywnie i zadbać o wspólne zrozumienie w zespole?

  1.09.2022     •     Tomasz Janiak

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  Co powinni robić managerowie, aby mieć pod kontrolą rozwój swoich kluczowych umiejętności zarządzania

  1.09.2022     •     tristan tresar

  by | paź 19, 2023 | Najbardziej Popularne Treści,Wywiady z praktykami | 0 Comments

  Taktyczna empatia – czyli w jaki sposób wykorzystać jedno zdanie i PAUZĘ, aby wejść jeszcze głębiej w rozmowę

  4 lipca 2023     •     Emilia Sędziak

  by | sie 23, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

  #Instrukcja narzędzia. Współczesny świat biznesu jest pełen wyzwań. Konkurencja, presja czasu, różnorodność kulturowa – wszystko to wpływa na sposób, w jaki komunikujemy się z innymi. Jak zatem skutecznie komunikować się w trudnych sytuacjach? Odpowiedź brzmi: taktyczna empatia.

  Expose przed zespołem – podobno pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz. Niech będzie przygotowane

  11 czerwca 2023     •     Paweł Bochnowski

  by | lip 18, 2023 | Instrukcja,Najbardziej Popularne Treści,Najlepsze instrukcje | 0 Comments

  #Instrukcja narzędzia. W jaki sposób przygotować swoje pierwsze przedstawienie się przed zespołem? Na co zwrócić uwagę w przygotowaniach oraz przy samym wystąpieniu - swoim doświadczeniem dzieli się Paweł Bochnowski!

  WARSZTATY

  3-MIESIĘCZNE

  WARSZTATY Z

  PRAKTYKAMI