Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

PRAKTYCZNA

ZWINNOŚĆ

Warsztat dla zaawansowanych. Poznaj różne perspektywy oraz metodyzastosowania zwinności

Program startuje   27.09.2023

O PROGRAMIE

Celem programu jest wymiana sprawdzonych narzędzi pod okiem ekspertów-prowadzących. Pracując z grupą innych doświadczonych uczestników będziesz mieć wiele okazji do dzielenia się technikami radzenia sobie ze złożonym otoczeniem i codziennymi i codziennymi obowiązkami.

To coś zdecydowanie więcej niż dwudniowy cud szkoleniowy, który rzadko daje możliwość wsparcia na dłużej, zbudowania relacji.
Podczas 3 miesięcznych warsztatów wraz z innymi praktykami zwinności będziemy fedrować głębiej. Wymienisz się doświadczeniami, które wszyscy uczestnicy zbierali latami w różnych firmach. Tymi dobrymi i … cennymi lekcjami.

37

GODZIN

12 warsztatów online
4 praktyków prowadzących

16

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

3533

PLN

+23% vat

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

czesc@kopalniabiznesu.pl

Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!

DLA KOGO

Dla praktyków zwinnego podejścia chcących skorzystać z wieloletniego doświadczenia prowadzących oraz innych uczestników.
Uczestnicy tej grupy mają ponad 2 letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera lub specjalisty pracującego w zwinnym zespole. Podczas całego programu stawiamy na pracę w grupach i warsztaty oparte o konkretne sytuacje wraz z możliwością pracy na Twoich przykładach.

PROWADZĄCY

Podczas warsztatów poznasz teorie, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swoich obszarach.
Czyli nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!

Jakub Drzazga

ACCREDITED KANBAN TRAINER

Marek Bugiel

Ekspert Indeed

Radek Orszewski

LEAN AGILE COACH | AKREDYTOWANY TRENER KANBAN

Agnieszka Cieślawska

Agile Coach

AGENDA

PROGRAMU

Start szkolenia Scrum Master poziom zaawansowany: 27.09.2023

27.09.2023 17:30-21:30

Kiedy i jak stosować zwinne podejście?

1. Scrum jako narzędzie pracy
 • Produkt VS Projekt – czym się różnią i gdzie wspierają
 • Kiedy nie używać Scruma – jakie są alternatywy i kiedy je wybrać
 • Antywzorce Scruma – nie wszystko zwinne co się świeci  
 • Najczęstsze pułapki przy stosowaniu Scruma – i jak ich uniknąć

 

Jakub Drzazga

03.10.2023 17:30-20:30

Jakie są możliwości rozwoju kariery zawodowej?

2. Obowiązki i rola Scrum Mastera
 • Dojrzałości – jakie są modele określające poziom Scrum Mastera
 • Kluczowe kompetencje – co pozwala być skutecznym w pracy
 • Wzorce i antywzorce – jakie możesz postaw Scrum Mastera
 • Plan rozwojowy – jak zwinnie podejść do planowania kariery

 

Jakub Drzazga

04.10.2023 17:30-20:30

W jaki sposób nakręcać zwinny tandem?

3. Kontrakt współpracy z PO
 • Czym tak naprawdę jest Servant Leadership?
 • Wspieranie Product Ownera – czy od tego zależy sukces produktu
 • Praca Developerów –  jak PO i SM wspólnie planują pracę
 • Mapa interesariuszy – w jaki sposób zadbać o ich cele
 • Przepływu wartości: Upstream + Praca w Sprincie + Downstrea

 

Jakub Drzazga

11.10.2023 17:30-20:30

Jak wspierać rozwój zespołu w zwinnym otoczeniu?

4. Siła Management 3.0
 • Delegowanie – dlaczego lepiej oddać obszar niż zadanie 
 • Planning poker –  zabawa w karty czy wspierające narzędzie
 • 7 poziomów delegowania – kluczowa kompetencja w rozwoju zespołu
 • Myślenie systemowe i teoria złożoności – witamy we współczesnym świecie
 • Systemy a złożoność- praktyczne zasady pomagające podejmować lepsze decyzje
 • 8 praktycznych porad – czyli jak być skutecznym liderem z drugiego planu

 

Marek Bugiel

Zobacz całą agendę

18.10.2023 17:30-20:30

Na czym polega współpraca ze zwinnym zespołem?

5. Agile Leadership
 • Wartości w pracy – czym kieruje się każdy z nas podczas dokonywania wyborów
 • Różne perspektywy, jeden cel – co powiedzą interesariusze, a co mówi biurko?
 • 8 praktycznych porad – czyli jak być skutecznym liderem z drugiego planu
 • Kultura zaangażowania – jak ją budować korzystając z podstawy coachingu 
 • Continuous Improvement – w jaki sposób usprawniać proces pracy zespołu

 

Marek Bugiel

25.10.2023 15:00-18:30

 Jak testować założenia produktowe?

6. Zwinne eksperymenty
 • Czyj to problem, a może jedynie nasza ambicja? (Persony użytkownika)
 • Value Proposition Canvas – czyli zobaczmy czy to się spina?
 • Budowanie hipotez, jak sprawdzić czy nam się tylko nie wydaje, że …
 • Co możemy zmierzyć w eksperymentach (output, outcome, impact)
 • Customer Experience, bo nawet świetny produkt można tragicznie sprzedawać

 

Radek Orszewski

08.11.2023 15:00-18:30

W jaki sposób nie zapaść się pod ciężarem własnego sukcesu?

7. Budowanie produktu w skali

Opis spotkania pojawi się wkrótce!​

 

Radek Orszewski

15.11.2023 17:30-20:30

Na czym polega skuteczne zarządzanie zmianą?

8. Change management
 • Codzienny Change Management – przydatne narzędzia dla Scrum Mastera
 • Celebration grid – sprytny sposób wizualizacji sposobu podejmowania decyzji
 • Odgrywamy role – Jeżeli wiesz do kogo mówisz to wiesz i co i jak powiedzieć
 • Zaangażowanie – Jak zaangażować innych do pracy nad wdrożeniem zmiany

 

Marek Bugiel

22.11.2023 15:00-18:30

Co zrobić, by wydobyć najwięcej w jego połączeniu ze Scrum?

9. Kanban dla doświadczonego SMa

Szczegóły pojawią się wkrótce,

 

Radek Orszewski

29.11.2023 17:30-20:30

Praca domowa – Jak uczestnicy kursu wdrożyli usprawnienia w swoich zespołach?

10. Fedrowanie w swoim zespole

uczestnicy warsztatów na początku dobierają się w 3 osobowe zespoły i realizują projekty usprawniające w swoich zespołach, ale wraz z konsultacją pozostałych dwóch osób. Jest to wprowadzenie do pracy, która odbywa się bezpośrednio po zakończeniu kursu

 

Szymon Górnik

06.12.2023 17:30-20:30

Dlaczego jest je tak ciężko osiągnąć i czy same usprawnienia wystarczą?

11. Przewidywalność pracy Twojego zespołu
 • Przewidywalność – oblicza przewidywalności i kto jej potrzebuje
 • Wymiary przewidywalności – wydarzenia, artefakty, dojrzałość zespołu, dojrzałość produktu
 • Planowanie, Daily i Retro, a może Review – wydarzenia, które wspierają przewidywalność
 • Definicja Ukończenia, Kryteria Akceptacji, Definicja Gotowego listy, które pomagają w przewidywalności
 • Estymowanie vs #noestimates  – techniki wspierające przewidywalność
 • Monitorowanie przewidywalności – metryki  

Literatura:
D.Vacanti When it will be done, R.Jocham, D.McGreal Profesjonalny Właściciel Produktu, M.Poppendieck Predictability Paradox, G.Kim N.Forsgren J.Jumble Accelerate, Ch.Verwijs J.Schartau B.Overeem Zombie Scrum Survival Guide

 

Agnieszka Cieślawska

13.12.2023 17:30-20:30

Skąd wiemy co robić, by zespół był coraz lepszy? Co to w ogóle znaczy?

12. Mój zespół jest super i nic nie trzeba poprawiać
 • Spotify checklist – kiedy i jak używać?
 • Barometr zespołu – po co nam wiedza z tej ankiety?
 • Analiza BART – czy znamy granice w zespole?
 • Projekt Arystoteles (Google) – omówienie wyników i co to oznacza dla zespołów
 • Ankieta bezpieczeństwa psychologicznego w zespole

Literatura:
L.Adkins Coaching zwinnych zespołów, G.Watts Team Mastery, A.Edmondson „Firma bez strachu”

Projekt Arystoteles: https://rework.withgoogle.com/print/guides/5721312655835136/

 

 

Agnieszka Cieślawska

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników. Na Kopalni nie ma przypadkowych osób!
Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Te dwie rozmowy mają na celu lepiej poznać Ciebie, Twoją motywację i plany zawodowe.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

Po przyjeciu do programu szkoleniowego:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz
02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami
03    dostaniesz zaproszenie na nasz event Piwo Między Projektami i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników
Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma manager, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

WSPARCIE NA

RYNKU PRACY

W pracy spędzamy prawie ⅓ dorosłego życia.

Dlatego warto realizować projekty/produkty pracując w odpowiednim miejscu.

Z naszej strony możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów, konsultacje HR oraz dobre praktyki z CV i LinkedIn. Przede wszystkim na ludzi, którzy przeszli podobną drogę i mogą się podzielić swoim doświadczeniem. Nie gwarantujemy sukcesu, ponieważ duża część jest zależna również od Ciebie.

Dołącz do bazy kandydata

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

  Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

  Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

  Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

  Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

  Zwinne zespoły – poziom zaawansowany

  potem będzie
  4800 NETTO PLN

  3533

  pln Netto / 4345 pln brutto

  potem będzie 4800 NETTO PLN

  dostęp do zamkniętej grupy absolwentów

  bilet na wydarzenie PMP

  konsultacja HR

  pierwszeństwo w bazie kandydatów

  dodatkowe rekomendacje do partnerów po kursie

  dostęp do dodatkowych kursów i spotkań z praktykami

  ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

  WYŚLIJ

  ZGŁOSZENIE

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to nie same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  167

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6.1

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  15

  zrealizowanych
  programów

  poza warsztatami

  5

  5 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Piwo Między Projektami

  6

  6 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  26

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

  DARMOWE WARSZTATY

  DARMOWE
  WARSZTATY

  POZNAJ NAS

  JESZCZE LEPIEJ

  PREMIERA 14.08.2023 – zweryfikowana wiedza od praktyków

  WARSZTATY

  3-MIESIĘCZNE

  WARSZTATY Z

  PRAKTYKAMI