Kopalnia Biznesu

Projekty      /      Produkty      /      Zwinne zespoły

Kopalnia Biznesu

ZARZĄDZANIE

PROJEKTAMI

Warsztat dla zaawansowanych. Poznaj dobre praktyki ułatwiające dowożenie projektów

Program startuje:    27.09.2023

O PROGRAMIE

Celem programu jest zagłębienie się w kluczowe elementy pracy doświadczonego Project Managera. Narzędzia pomagające okiełznać komunikację, ryzyko i zarządzanie zmianą powinny znacząco przybliżyć do sukcesu realizowane projekty.

Nie jest to kolejny kurs certyfikacyjny (na koniec jest dyplom), ponieważ zebraliśmy dobre praktyki z bardzo różnych metod.
Podczas 3 miesięcznych warsztatów wraz z innymi doświadczonymi praktykami będziemy fedrować głębiej. Wymienisz się obserwacjami i sprawdzonymi technikami na niespotykanym wcześniej poziomie.

41

GODZIN

12 warsztatów online
4 praktyków prowadzących

16

MIEJSC

Dla osób, które przejdą rekrutację.
Tu nie ma przypadkowych uczestników!

3811

PLN

+23% vat

WYŚLIJ SWOJE

ZGŁOSZENIE

… zacznijmy od rozmowy

czesc@kopalniabiznesu.pl

Brałem udział w warsztatach dla Project Managerów i gorąco je polecam. Tematy kursu są dobrze wybrane - jest to co najbardziej przydatne. Wartość kursu zwiększają też jego prowadzący, osoby z wieloletnią praktyką i potrafiący swoją wiedzę przekazać w interesujący sposób. Dla mnie to były profesjonalnie przygotowane warsztaty, praca grupowa była bardzo motywująca i inspirująca a wiedzę zdobytą wykorzystałem bardzo szybko już w procesie rekrutacji.
Zanim poznałem Kopalnię Biznesu pracowałem jako ratownik medyczny. Chciałem coś zmienić i znaleźć pracę, która pozwoli mi się realizować na wszystkich polach. Dzięki warsztatom na Kopalni Biznesu najpierw poukładałem wiedzę o Scrum, a następnie pomogli mi znaleźć pierwszą pracę w IT. Nie zastanawiaj się nawet czy warto się zgłosić na konsultację HR i dać sobie szansę. Polecam!
Uczestniczyłem w warsztatach dla początkującego Product Ownera i mogę z czystą przyjemnością przyznać, że niczego nie żałuję 😉 Szkolenie było prowadzone w niezwykle przyjaznej atmosferze z grupą ludzi entuzjastycznie nastawionych do tematu. Prowadzący są specjalistami w swojej dziedzinie - dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem, pozostawiając też dużo miejsca na pracę warsztatową i wspólną dyskusję. Poza tym na pewno wykorzystam zdobyte informacje i zapoznane narzędzia w przyszłej pracy.
Program Kopalni Biznesu Product Ownera pomógł mi w metodyczny sposób ułożyć wiedzę którą już miałem, ale przede wszystkim też zdobyć nową. Możliwość odbywania zajęć z gronem uznanych ekspertów o szerokim wachlarzu doświadczeń, zdecydowanie zwiększyła wartość tych zajęć, bo dzięki temu nie opierały się one tylko na książkowej wiedzy. Dużą wartością programu była niemalże natychmiastowa reakcja na feedback uczestników, aby nawet w locie dostosowywać zajęcia do potrzeb grupy.
No nie wiem, nie wiem... ...co mnie bardziej zachwyciło na tym szkoleniu: ekipa, z którą dane mi było pracować, czy prowadzący. Wiem za to, że samo szkolenie mnie zaskoczyło. Moje postrzeganie Project Managera zostało stłamszone, zdeptane i wyrzucone do kosza. Dzięki temu wiem, że żadne super skille nie zastąpią umiejętności budowania relacji, drążenia* i zadawania właściwych pytań. Brać i wprowadzać w życie! *Można też fedrować, byle tylko dostać się do złotego środka odwiecznego pytania: WHY?
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko program dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze Scrum. To miejsce gdzie rozwijasz swoje kompetencje, poznajesz swój potencjał i spędzasz intensywny czas z praktykami, którzy mają prawdziwą pasje nauczania. Znalazłam pracę Scrum Mastera, która łączy się z moim wcześniejszym doświadczeniem. Program mentoringowy pozwolił mi szybciej wejść w nowe obowiązki i poczuć, że mam ciągłe wsparcie kogoś doświadczonego.
Kopalnia Scrum Mastera to nie tylko świetne materiały i ogrom merytorycznej wiedzy, ale przede wszystkim ludzie. Wszelkie interakcje podczas naszych spotkań, ale i poza nimi były (i są!) warte udziału w programie. Mimo zakończenia szkolenia, wciąż mogę liczyć na wsparcie zarówno od członków grupy jak i Szymona oraz trenerów. Szkolenia z inteligencji emocjonalnej, zarządzania ryzykiem czy facylitacji wniosły chyba najwięcej do mojego rozwoju osobistego i spojrzenia na pracę Scrum Mastera. Polecam kontakt z Szymonem i jego ekipą Kopalni Biznesu!

Udział w Kopalni Biznesu zapewnił mi poznanie skutecznych i ciekawych narzędzi do pracy Scrum Mastera. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu do projektu rewelacyjnych trenerów i dostałam nam kilof w postaci pakietu sprawdzonych narzędzi. Dodatkowo, co bardzo mocno cenię, dzięki kursowi stworzyłam networking z grupą wyjątkowo inspirujących pasjonatów zwinności.

Cały czas pozostajemy w kontakcie, przez co wspieramy się nawzajem w dążeniu do naszych celów i dzielimy się doświadczeniami - nie tylko biznesowymi.

Chcąc poszerzyć i uporządkować wiedzę z zakresu zarządzania projektami wzięłam udział w 3-miesię-cznych warsztatach zorganizowanych przez Kopalnie Biznesu. W mojej ocenie największą wartością warsztatów jest ich forma, czyli nastawienie na praktyczne ćwiczenie umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Mała grupa, w której odbywały się zajęcia sprzyjała efektywności kursu oraz nawiązywaniu relacji co sprawiło, że oprócz wymiaru edukacyjnego była to świetna zabawa. Poznałam fajnych, ciekawych ludzi, dowiedziałam się sporo o projektach - to dobrze spędzony czas.
Jednym słowem rewelacja! Potężna dawka wiedzy i ćwiczeń z konkretnymi narzędziami. Mimo formy online bardzo interaktywnie, w świetnej atmosferze, bo w grupie szybko znaleźliśmy wspólny język. Dostałam wsparcie, którego szukałam i to nie tylko pod kątem wiedzy, ale też na rynku pracy i w przygotowaniach do spotkań rekrutacyjnych. Nie mogę się już doczekać spotkań z mentorem. Polecam!

DLA KOGO

Dla osób chcących jeszcze lepiej poradzić sobie ze złożonością realizowanych projektów oraz ciekawie nieprzewidywalnym otoczeniem.
Uczestnicy tej grupy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzonych projektach. Zależy nam by pracowali w różnych branżach, ponieważ ich różna charakterystyka wpływa również za szeroki wachlarz omawianych narzędzi. Każdy zespół jest inny, tak samo jak rózne są wymagania biznesowe i sposóby ich dowiezienia.

PROWADZĄCY

Podczas warsztatów poznasz teorie, ale zawsze z praktycznymi przykładami. Na Kopalni prowadzącymi są sami praktycy i do tego specjaliści w swoich obszarach.
Czyli nie tylko z dużym doświadczeniem w omawianych narzędziach, również żywo jarający się swoim obszarem. Różnicę widać gołym okiem!

Emilia Sędziak

Negocjator Biznesowy

Grzegorz Szałajko

DORADCA STRATEGICZNY I MENEDŻER PROJEKTÓW

Paweł Bochnowski

TRAINER & MENTOR

Maciej Gawlik

FINANCIAL & CONTROLLING SPECIALIST

AGENDA

PROGRAMU

Start szkolenia Project Manager poziom zaawansowany: 27.09.2023

27.09.2023 17:30-20:30

Jak Twoja komunikacja wpływa na efektywność w współpracy z zespołem i klientami?

1. Język perswazji, a efektywność
 • Efektywne słowa i zwroty, które wywierają wpływ
 • Utrzymanie dobrych relacji w zespole i z klientami przy zachowaniu asertywności
 • Wywieranie wpływu a manipulacja  – gdzie jest granica i jak ją zachować
 • Zamiana „zwykłych” zdań na komunikaty perswazyjne

 

Emilia Sędziak

04.10.2023 17:30-20:30

Jak dobrać odpowiednie techniki do sytuacji, które zdarzają się w każdym projekcie?

2. Style negocjacji i nie tylko
 • Sposoby na szybką reakcję w sytuacjach konfliktowych
 • Analiza technik i stylów negocjacyjnych oraz dopasowanie ich do różnych sytuacji biznesowych
 • Uniwersalne techniki, które zawsze działają
 • Zwinność w doborze technik – jak się tego nauczyć

 

Emilia Sędziak

18.10.2023 17:30-20:30

Jak się samodzielnie przygotować przed kilkoma najtrudniejszymi rodzajami rozmów?

3. Kryzysowe i stresujące sytuacje
 • Jak komunikować się z poszczególnymi członkami zespołu w zależności od ich osobowości i fazy rozwoju pracownika, w której obecnie się znajdują?
 • Jak rozpoznać sytuację kryzysową w zespole i ją zatrzymać zanim dojdzie do konfliktu?
 • Jak pracować z gotowym scenariuszem, kiedy doszło do sytuacji kryzysowej?
 • Jak wykorzystać stresującą atmosferę do wprowadzenia zmian i zmotywowania zespołu?
 • Gotowe metody na zapobieganie konfliktom.

 

Emilia Sędziak

 

23.10.2023 17:30-21:30

Ile chcemy i możemy zaryzykować w projekcie – z różnych perspektyw?

4. Zarządzanie ryzykiem
 • Czym jest ryzyko?
 • Podejście interesariuszy do ryzyka – apetyt i tolerancja
 • Identyfikacja kategorii ryzyka (RBS – Risk Breakdown Structure)
 • Delegowanie zarządzania ryzykiem
 • Rola planu zarządzania ryzykiem

 

Grzegorz Szałajko

Zobacz całą agendę

24.10.2023 17:30-21:30

Jak sprawnie zidentyfikować szanse i zagrożenia w Twoim projekcie?

5. Budujemy radar
 • Narzędzia i metody identyfikacji ryzyka
 • Metajęzyk jako sposób na precyzyjną komunikację ryzyka
 • Diagram Ishikawy jako sposób na identyfikację konkretnych ryzyk
 • Rejestr ryzyka jako narzędzie do „niezapominania”

 

Grzegorz Szałajko

30.10.2023 17:30-21:30

Na ile warto i kiedy zainwestować w odpowiedź na ryzyko?

6. Prawdopodobieństwo oraz wpływ ryzyka
 • Podstawowe cechy ryzyka podlegające analizie
 • Wpływ cech ryzyka na działania w projekcie
 • Wizualizacja ryzyka (macierz wpływ/prawdopodobieństwo)
 • Budowanie komunikacji o ryzyku z kluczowymi interesariuszami

 

Grzegorz Szałajko

31.10.2023 17:30-21:30

W jaki sposób budować odpowiedzi na ryzyko, żeby pomóc Twojemu zespołowi?

7. Strategie odpowiedzi na szanse i zagrożenia
 • Odpowiedzi na szanse (wzmocnienie, podjęcie, udostępnienie, akceptacja)
 • Odpowiedzi na zagrożenia (unikanie, łagodzenie, transfer, akceptacja)
 • Zagrożenia wynikające z akceptacji aktywnej
 • Ryzyka wtórne i rezydualne

 

Grzegorz Szałajko

15.11.2023 17:30-21:30

O co zadbać w budżetowaniu projektu, żeby jego prowadzenie było łatwiejsze?

8. Ile to będzie kosztować?
 • Skąd się bierze budżet projektu?
 • Szersza perspektywa – budżet projektu a TCO (Total Cost of Ownership), wynik finansowy i wartość biznesowa
 • Tworzenie budżetu – praktyka i rzeczywistość.
 • Kwestia buforowowania i tworzenia rezerw w projektach.
 • Budżety w projektach zwinnych.

 

Maciej Gawlik

22.11.2023 17:30-20:30

Kiedy i jak stosować zwinne podejście?

9. Wprowadzanie zmian w projekcie
 • Zidentyfikuj cztery metody zarządzania projektem zmiany
 • Tworzenie założeń zarządzania zmianą
 • Praktyczne wykorzystanie szablonów do zarządzania interesariuszami w zmianie

 

Paweł Bochnowski

29.11.2023 17:30-20:30

Kiedy i jak stosować zwinne podejście?

10. Ludzki wymiar zmiany
 • Jak skorzystać na oporze przed zmianą?
 • Agenci zmian- w jaki sposób zidentyfikować Twoich najlepszych przyjaciół w zmianie?
 • Psychologiczne poczucie bezpieczeństwa, czyli zadbaj o swój zespół

 

Paweł Bochnowski

06.12.2023 17:30-20:30

Kiedy i jak stosować zwinne podejście?

11. Symulacja zarządzania interesariuszami
 • Jak opracować skuteczną strategię konsultacji z interesariuszami
 • Na co musisz zwrócić uwagę tworząc plan komunikacji w międzynarodowym projekcie
 • Tworzenie map i korzystanie z sieci wpływów, aby zarządzać sprzecznymi interesami interesariuszy

 

Paweł Bochnowski

13.12.2023 17:30-20:30

Kiedy i jak stosować zwinne podejście?

12. Frameworki i wdrażanie zarządzania interesariuszami
 • Jak zadbać o identyfikacja kluczowych interesariuszy i zdiagnozowanie  ich sieci wpływu?
 • Dlaczego profilowanie interesariuszy jest niedocenionym narzędziem PMa
 • Co zrobić by ich pogodzić, czyli jak definiować i proponować racjonalne kompromisy, aby zrealizować swój plan?

 

Paweł Bochnowski

JAK WYGLĄDA

ZGŁOSZENIE?

Dbamy o jak najlepsze dopasowanie uczestników. Na Kopalni nie ma przypadkowych osób! 
Prowadzimy rekrutacje do 3 miesięcznych programów szkoleniowych. Te dwie rozmowy mają na celu lepiej poznać Ciebie, Twoją motywację i plany zawodowe.

Co stoi za tym, że chcesz dołączyć do grupy?

01

Wysłanie zgłoszenia

02

Rozmowa telefoniczna

03

Spotkanie online

Po przyjeciu do programu szkoleniowego:

01     będziesz mógł/mogła skorzystać z konsultacji HR, która pomoże Ci nawet jeśli jeszcze tego nie wiesz
02    dołączysz do zamkniętej grupy górniczek i górników, gdzie znajdziesz dodatkowe materiały i warsztaty z praktykami
03    dostaniesz zaproszenie na nasz event Piwo Między Projektami i spotkamy się na żywo w gronie innych uczestników
Dołącz do społeczności praktyków! Poczuj efekt fedrowania!

Z CZEGO SKŁADAJĄ SIĘ WARSZTATY

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

01

Teoria i dobre praktyki

… żeby wybudować wysoki budynek, niezbędny będzie solidny fundament. Ten już posiadasz, dlatego to dobry czas na rozejrzenie się szerzej. Co robią inni praktycy o podobnym zakresie obowiązków? Jakie metody pozytywnie przekładają się na współpracę z zespołem? Podczas całego programu na Kopalni dbamy o wymianę doświadczeń, warsztatowe podejście i pracę w grupach, ponieważ teorię już dobrze znasz. Chociaż i tutaj postaramy się o miłe zaskoczenie.

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia…

02

Narzędzia

Praca z projektami, produktami lub zwinnymi zespołami to umiejętność poradzenia sobie w bardzo złożonych sytuacjach. Na szczęście innych praktyków zarządzania irytowały podobne sytuacje. Ci bardziej konsekwentni wymyślili różne narzędzia, które pomagają nam podejmować decyzje każdego dnia. Zdecydowanie łatwiej ma manager, który może wybierać z różnych technik i metod w zależności od sytuacji. Poznając narzędzia od praktyków, dostajesz nie tylko instrukcje krok po kroku, ale też momenty, na które musisz uważać, żeby osiągnąć wyznaczony cel.

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć…

03

Case Study

Podczas całego programu poznasz różne sytuacje, które mogą się wydarzyć w pracy. Dzięki wcześniej omówionym narzędziom, będzie Ci łatwiej przeanalizować sytuację i podjąć najlepsze możliwe decyzje. Potem już tylko praktyka i jeszcze raz praktyka.

WSPARCIE NA

RYNKU PRACY

W pracy spędzamy prawie ⅓ dorosłego życia.

Dlatego warto realizować projekty/produkty pracując w odpowiednim miejscu.

Z naszej strony możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów, konsultacje HR oraz dobre praktyki z CV i LinkedIn. Przede wszystkim na ludzi, którzy przeszli podobną drogę i mogą się podzielić swoim doświadczeniem. Nie gwarantujemy sukcesu, ponieważ duża część jest zależna również od Ciebie.

Dołącz do bazy kandydata

FAQ

Dlaczego Kopalnia Biznesu?

Poniżej znajdziesz 6 konkretnych powodów, które musisz wiedzieć przed wysłaniem zgłoszenia:

 1. Kadra prowadzących – osoby nie tylko z wieloletnim doświadczeniem, ale też praktycy w swoich dziedzinach. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na prezentację narzędzi, ale też ich potencjalne efekty zastosowania oraz momenty krytyczne.
 2. Kompletny program – 3 miesięczne kompleksowe warsztaty online, które ułożone w logiczną całość dają ogromną wartość dla uczestników. Nie mówimy tu o weekendowym cudzie szkoleniowym, tylko o długim programie, podczas którego o wiele lepiej poznasz doświadczenia innych osób. To wszystko pod okiem doświadczonego prowadzącego.
 3. Inni uczestnicy – osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację dołączą do maksymalnie 16 osobowych grup na dopasowanym poziomie doświadczenia, ambitnych i zmotywowanych do maksymalnego wykorzystania tego czasu. Przygotuj się na ciekawe dyskusje nie tylko podczas spotkań online, ale też w dedykowanej grupie.
 4. Dodatkowe spotkania – Na dedykowanym kanale odbywają się tak zwane „Szychty”, czyli otwarte spotkania dla absolwentów i uczestników warsztatów. Na tych spotkaniach każdy może zaproponować konkretne wyzwanie z jego otoczenia zawodowego lub porozmawiać na tematy zaproponowane przez inne osoby. Bardzo dużo merytorycznych dyskusji w oparciu o realne przykłady z życia.
 5. Wsparcie na rynku pracy – współpracujemy zarówno z utalentowanymi specjalistami zarządzania (projekty, produkty, zwinne zespoły) na różnym poziomie doświadczenia, ale także z ciekawymi firmami. Dlatego możesz liczyć na aktywne rekomendacje do partnerów programu oraz na otwartym rynku.Pomagamy w tym obszarze, ale nie gwarantujemy zdobycia pracy, bo to zależy od wielu czynników.
 6. Społeczność praktyków – naszym celem jest wsparcie w następnym kroku w karierze zawodowej. Bez względu na to czy chcesz dopiero zacząć, jesteś na początku drogi, czy masz wiele lat doświadczenia. Znajdziesz tu osoby z podobnymi wyzwaniami, które Cię od razu zrozumieją, a z dyskusji może wyjdzie coś więcej.
  Jak wygląda zgłoszenie do programu?

  Może najpierw dlaczego ją prowadzimy i co udowodniły nam poprzednie edycje.

  Zauważyliśmy, że odpowiedni dobór uczestników warsztatów ZAWSZE przekładał się na dynamikę pracy, zaangażowanie w dyskusję i wymianę perspektyw. Przez co bezpośrednio wpływa na efekty końcowe i rozwój kompetencji. Tutaj nie ma przypadkowych osób.

  1. Pierwszym krokiem jest wysłanie zgłoszenia przez formularz na tej stronie.
  2. Następnie kontakt telefoniczny i rozmowa, która pomoże nam Cię lepiej poznać i odpowiedzieć na ewentualne pytania.
  3. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na warsztaty to poszukamy najlepszego terminu rozmowy online. Przeważnie trwa około 30-45 min.

  Po lepszym poznaniu Twojego doświadczenia i oczekiwań będziemy zaproponować konkretne działania w tym zaproszenie do programu szkoleniowego.

  Jeśli jedną z propozycji nie będzie zaproszenie na warsztaty, to też powiemy dlaczego i podzielimy się naszą perspektywą. Możesz z góry liczyć na wartościową informację zwrotną.

  Pamiętaj, że na dole strony jest do nas kontakt i jeśli masz dodatkowe pytania to chętnie na nie odpowiemy.

  Na czym polega wsparcie na rynku pracy?

  Kopalnia Biznesu łączy w jednym miejscu rozwój i rekrutację kompetencji osób zajmujących się zarządzaniem projektami, produktami i zwinnymi zespołami. 

  Wspieramy w rozwoju kariery, a to czasami wiąże się ze zmianą pracy.

  Możesz liczyć na pomoc w przygotowaniu narzędzi potrzebnych na rynku pracy, czyli CV i LinkedIn. Jednocześnie osoby uzyskujące rekomendację są kontaktowani z partnerami programu wraz z połączonym programem mentoringowym.

  Pomoc na rynku pracy nie wiąże się z gwarancją sukcesu! ale z naszej strony możesz liczyć na dużą porcję wsparcia i aktywnych działań.

  Jak działa społeczność i kogo można w niej spotkać?

  Specjalizacją Kopalni Biznesu są obszary zarządzania projektami, produktami i zwinnymi zespołami.

  Dlatego na naszych „korytarzach” (czyt. produktach lub warsztatach) możesz spotkać ludzi o różnym poziomie doświadczenia, ale zawsze będą to praktycy lubiący swoje zawodowe wyzwania. To co jeszcze charakteryzuje naszą społeczność to chęć dzielenia się wiedzą połączona z ludzkim podejściem. Tworzenie merytorycznej atmosfery bez kija w dupie jest naszym głównym celem.

  Dlatego w takim nurcie realizujemy:

  • 3-miesięczne programy szkoleniowe
  • spotkania na żywo pod marką Piwo Między Projektami
  • treści video – wywiady i instrukcje narzędzi
  • wsparcie w procesach rekrutacyjnych
  • grupy mastermind oraz inne formy dzielenia się wiedzą

  Dołącz do grona praktyków zarządzania i poczuj efekt fedrowania na Twoich kompetencjach!

  Zarządzanie Projektami – poziom podstawowy

  potem będzie
  4900 NETTO PLN

  3811

  pln Netto / 4687 pln brutto

  potem będzie 4900 NETTO PLN

  dostęp do zamkniętej grupy absolwentów

  bilet na wydarzenie PMP

  konsultacja HR

  pierwszeństwo w bazie kandydatów

  dodatkowe rekomendacje do partnerów po kursie

  dostęp do dodatkowych kursów i spotkań z praktykami

  ZJEDŹ NIŻEJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA PIERWSZĄ ROZMOWĘ

  WYŚLIJ

  ZGŁOSZENIE

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  Lub wyslij do nas mail

  czesc@kopalniabiznesu.pl

  Zgoda

  wysylajac zgloszenie akceptujesz
  polityke prywatosci

  WIĘCEJ NIŻ

  WARSZTATY

  Kopalnia Biznesu to nie same szkolenia. To społeczność praktyków na każdym
  poziomie wtajemniczenia zawodowego.

  Warsztaty w liczbach

  167

  absolwentów
  Kopalni Biznesu

  6.1

  6.1/7 ocena
  zrealizowanych kursów

  15

  zrealizowanych
  programów

  poza warsztatami

  5

  5 lat organizowania spotkań praktyków na żywo pod nazwą Piwo Między Projektami

  6

  6 lat wspieramy firmy w doradztwie i dedykowanych szkoleniach

  26

  ekspertów praktyków współpracuje z nami realizując programy i doradztwo

  DARMOWE WARSZTATY

  DARMOWE
  WARSZTATY

  POZNAJ NAS

  JESZCZE LEPIEJ

  PREMIERA 14.08.2023 – zweryfikowana wiedza od praktyków

  WARSZTATY

  3-MIESIĘCZNE

  WARSZTATY Z

  PRAKTYKAMI